27. července 2018 11:07

Češi žijí na střechách. Grilují, pijí kávu a chodí do kina

Lidé navracejí střechám nový život. Zážitky s výhledem na město jako letní party, grilovačky nebo kurzy jógy fungují už běžně, opravdový boom ale začínají zažívat letní kina. Letní kino je ideální a osvěžující večerní aktivita. Zkuste třeba střechu obchodního Centra Černý most a festival českého filmu s bonbony Halls.

Svěží kino na střeše

Dle průzkumu z roku 2017 46,1 % žen preferuje kino v obchodních domech, takže střecha obchodního domu může být opravdovým hitem léta. Vyzkoušet můžete třeba UPC MAX kino na střeše Centra Černý most. Každý čtvrtek se tu promítají nejlepší české filmy minulého roku s nominací na cenu Český lev. Co potěší každého návštěvníka, je vstupné zdarma.

Nakopněte se v letním kině

K pořádnému bijáku patří i správné osvěžení. Kromě letního vánku v UPC MAX letním kině můžete mlsat bonbony Halls, které rozdávají milé hostesky divákům na každé projekci, takže se při sledování pořádně nakopnete.

Zahrajte si o vstupenky na koncert kapely Slza!

S bonbony Halls se můžete zapojit i do soutěže, která nese název „Nalaď se na školu“. Každý den můžete soutěžit o reproduktor značky JBL se vstupenkami na koncert Slzy nebo fotoaparát Polaroid s originálním batohem této populární české kapely. Do soutěže se můžete zapojit tak, že si koupíte bonbony Halls, na webových stránkách www.naladsenaskolu.cz nahrajete účtenku a pak už jen čekáte, jestli se na vás usměje štěstí. Soutěžit můžete až do 9. září.

Pravidla a více informací o soutěži najdete na facebooku Halls.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný