23. června 2021 06:00

Červencová Pevnost je plná záporaček a Nanitů!

Jste připraveni na Black Widow?

Pokud nejste avokádo, nemusí být zkaženost nutně mínus. Svoje o tom vědí i ty nejlepší fantastické záporačky a bad girls, které bez uzardění obsadily téma nové Pevnosti. A že jich je. Stejně tak se ale v nejnovějším vydání potkáte s ARMÁDOU MRTVÝCH, ocitnete se V ZAJETÍ a zavzpomínáte spolu s námi na G. I. JOEA, unikátní militaristický sci-fi fenomén, který nyní po dlouhé době ožije skrze snímek SNAKE EYES: G. I. JOE ORIGIN.

Ze seriálové sekce ale již pomrkávají značně vydaření SWEET TOOTH: CHLAPEC S PAROŽÍM a LOKI, zatímco Fokus se plně soustředí na WARCRAFT, jeden z nejživějších fantastických světů. A s královnou humanistické a odtechnizované sci-fi BECKY CHAMBERSOVOU se znáte? A víte, že sestřenky se již počtvrté vracejí ve ZTRACENÉ od Andrzeje Pilipiuka?

Znáte tajemství stříbrného města ARILA a tušíte, kdo jsou SESTRY VE ZBRANI A PÍSNI? A hlavně už jste si udělali čas na unikátní tuzemský komiks NANITS CHRONICLES, ve kterém budoucnost není pro padavky? V souvislosti s Nanity pak Pevnost nabízí i rozhovor s tvůrci tohoto skvělého počinu, s Robertem Kaločaiem a s Michaelem Petrusem.

Mimochodem konečně u nás vychází i jedna z nejslavnějších mang světa, AKIRA. A zatímco v historické sekci si povíme víc o smrti rokokového dobrodruha Morice Beňovského, v Hlase fandomu vám naprášíme vše o akcích WITCHERCON, HUSITI NA TVRZI a také o SARDENSKÝCH LEGENDÁCH 2021. A samozřejmě nesmějí chybět ani novinky o COMIC-CON PRAGUE 2021, ani povídky od Kateřiny Kalivodové Foltánkové a Romana Turčanyho, a i s nimi se pořád jenom rozehříváme.

Ten, kdo koupí, neprohloupí, protože v novém čísle Pevnosti je snad úplně všechno, po čem fanouškovská duše hladoví. Včetně novinek ze světa Prima COOL! Ať se vám čte nejmíň… fantasticky!

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný