24. února 2021 06:00

Březnová Pevnost patří čarodějnicím a čarodějkám

Nenechte se zmást slavným zabijákem na obálce. Nové Pevnosti vládnou především čarodějnice, čarodějky a jejich magie, se kterou je lepší si nezahrávat. Hezky se začtěte a přejeme pěkné okouzlení.

Od Sabriny po Saxanu, od Salemu po Bradavice, popkultura je plná ženské magické síly! A že těch čarodějek známe. Průvodcem jejich fantastickým světem se stala nová Pevnost, která dokáže ocenit zákeřnost, inteligenci, krásu i ladnost poletování na koštěti.

Bosorkami to ale pochopitelně nekončí. V seriálech si povíme víc o hitu WANDAVISION, který již brzy detailně rozebereme i v našem podcastu GeekZóna. V pozvánce na Comic-Con Prague 2021 si pak představíme nejen Suanne Braunovou z Hvězdné brány, ale také hned několik skvělých cosplayerů, kteří se stanou ozdobami festivalové události.

A jedeme dál: ve jménu temnoty jsme si posvítili na skvělého DANA ABNETTA, mistra warhammerovské akce a hororů, kterého jsme zároveň pozvali k rozhovoru. O vaši přízeň je ale ochoten zabojovat i TED CHIANG a jeho podvratné PŘÍBĚHY VAŠEHO ŽIVOTA.

Na chmurný výlet do světa pandemie nás oproti tomu zvou PSANCI od Chucka Wendiga. Jakub Mařík exceluje se svojí novinkou V LEDOVÉM SEVŘENÍ. Povídkami pak přispěli Tereza Šindlerová a Aleš Jeremiáš Šumpík. A už víte, jak chutná ČOKOLÁDA PRO WEHRMACHT? To vám ve svém románu i v přilehlém rozhovoru prozradí Přemysl Krejčík.

Z komiksové sekce útočí DRACULA. Nechybí ale ani BRLOH a KLEPETO SPRAVEDLNOSTI. Mimochodem, ještě vám dlužíme KOMIKSOVÝ i HERNÍ TOP TEN ROKU 2020. Posvítíme si i na třetího HITMANA. Historická sekce představí „tlustého killera“ OLAVA SVATÉHO. V Hlase fandomu si řekneme víc jak o virtuální hře GWENT, tak o plánech nejnovějšího ročníku festivalu FUTURE GATE.

A ani to není všechno! Pevnost vítá čarovné jaro a vy u toho nesmíte chybět!!!

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný