1. února 2018 11:56

7 nejbizarnějších voskových figurín slavných lidí, na kterých je něco hodně znepokojivého

Ta podobnost je vážně... ehm ...děsivá!

Do muzea voskových figurín málokdo vyráží s touhou se vyděsit. Jenže naplánovat si můžete cokoli, když vás tam pak čeká tohle!

7) Justin Bieber

Mnozí nemohou přijít na chuť ani reálnému Justinovi – když však dojde na toho voskového, krev začíná tuhnout v žilách!

6) Harry Potter

Inu, od reálného představitele Harryho je ten voskový doslova k nerozeznání. Skoro jako kdyby jej vtvořilo nějaké kouzlo… z oblasti černé magie.

5) Steve Jobs

Je pravda, že se Jobs v závěru života s nastupující nemocí dost měnil. Pokud už tato vosková figura někoho připomíná, pak spíše Michaela Fassbendera z Jobsovy filmové biografie.

4) Marilyn Monroe

Jak vyhovět poptávce japonských turistů v Tokiu po Marilyn? Ideálně raději nijak než takto – přesto nemůžeme říct, že vosková Marilyn s asijskými rysy nevypadá zajímavě. Ve srovnání s předlohou však přesto fatálně prohrává

.

3) Leonardo DiCaprio

Řekneme to takhle – kdyby u figuríny nebyla jmenovka, s reálným hercem si ji nikdy nesplete ani za milion let! Anebo Oscarů!

2) Mr. Bean

I běžný Mr. Bean umí občas vypadat jako ztělesnění vašich nočních můr, ale teprve jeho vosková figurína vypadá jako maniak z béčkového hororu, po němž lidé v panice utíkají nejen z kina, ale rovnou z celého kontinentu!

1) Princ William

Královské rodiny jsou mnohdy pověstné přemírou vadných genů, zrovna v případě Williama, který získal ostruhy i ve skutečné válce, to ale nutně neplatí. Nesmíte se však řídit jeho (voskovou) figurou!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný