15. června 2016 22:00
Gabriela Gabrielová

Zradil jsi? Těš se na Krvavé zúčtování!

Když během jediné noci přijdete o všechno, co jste dlouhá léta budovali, je to zlé. Když vás navíc připraví o milovaného člověka, zhroutí se vám svět. Ale jen do doby, než nastane čas spravedlivé odplaty. Podívejte se na akční drama Krvavé zúčtování v neděli ve 22.10 na Prima MAX!

Quinn Forte (Billy Zane) je úspěšný chlap každým coulem. Bohatý a s prací tělesného strážce spokojený, šťastně ženatý. Má dobré vztahy s otcem i bratrem, který k němu vzhlíží. Na první pohled je vše tak, jak má být. Na pohled druhý jde o poněkud zvláštní rodinu. Otec je šéfem zločineckého impéria.

Když Quinna zradí člověk, od kterého by podlost čekal nejméně, má to fatální důsledky. Je zatčen, jeho otec zavražděn a co víc: bratr si myslí, že zločin spáchal sám Quinn. Po propuštění na svobodu se snaží minulost odhodit, vymazat ji a zapomenout. Jenže to není tak snadné. Králem zločineckého gangu se stal otravný Campbell (Vinnie Jones). Quinn má všeho po krk. Se škůdci se rozhodne zatočit po svém. Najme si dávného kamaráda přezdívaného Švéd (Dolph Lundgren), zabijáka z nejlepších. Pomsta to bude mimořádně krutá. Pomůže mu krvavá odplata zapomenout na zradu?

Billy Zane opět podvodníkem

Někdo to má přišité na věky. Přímý potomek řeckých přistěhovalců s původním příjmením Zanetakos hraje jednu roli šupáka za druhou. A byl to přitom právě on, kdo se měl objevit v hlavní roli Johnnyho ve slavném romantickém filmu Dirty Dancing. Bohužel ale neuměl tancovat. Nebyl schopný naučit se základní kroky ani s pomocí choreografky, a tak byla role nabídnuta Patrickovi Swayzemu.

I přes všechny role negativních hrdinů svoji práci miluje. Hlavu si ovšem neholí kvůli šupáckému vzhledu, ale kvůli lásce k plavání, se kterým začal v roce 1997. O herectví říká: „Přináší mi radost i poznání. Dosud jsem natáčel v 19 zemích, například v Austrálii jsem byl pětkrát. Kterému Američanovi se tohle poštěstí? Každý den je pro mě překvapením, i když při výběru rolí věřím svým instinktům. Ale víte co? Nejvděčnější jsem za roli v Titaniku. Byla to až dosud největší filmová produkce na světě. Na to jsem fakt pyšný!“

Dejte si v neděli večer americké akční drama s Billy Zanem a Dolphem Lundgrenem Krvavé zúčtování. Ve 22.10 na Prima MAX

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný