27. dubna 2016 11:00
Gabriela Gabrielová

Zkrat aneb V hlavní roli špionážního velkofilmu žena!

Zkrat - upoutávka

Agentka Mallory Kane (krásná Gina Carano) je na stopě podvodu, který nemá obdoby. Zdá se, že se jí chce šéf zbavit tím nejdrsnějším způsobem. Podívejte se na akční thriller Zkrat s hvězdným obsazením: dále hrají Antonio Banderas, Michael Douglas a Channing Tatum. Na prima MAX ve 20.15.

Mallory Kane je najímána různými vládami tohoto světa na nejšpinavější práce. Na žádost prezidentů likviduje tzv. nepohodlné osoby. Někdy je ovšem i zachraňuje, tak jako v případě mise v Barceloně, kdy má za úkol zachránit uneseného čínského disidenta. Akce se podaří a Mallory je svým šéfem a bývalým milencem Kennethem (Ewan McGregor) povolána na další misi do Dublinu.

K agentčinu překvapení končí akce fiaskem. Uvědomí si, že na ni Kenneth ušil boudu. Chce ji připravit o život. Ale proč? Mallory musí uniknout mezinárodnímu honu, který na ni podnikne hned několik agentů. Vrací se do Ameriky, aby zachránila holý život, ale především ochránila svou vlastní rodinu a zlikvidovala zrádce.

  • Ve své kategorii (66 kg) je třetí nejlepší zápasnicí na světě.
  • V roce 2014 ji časopis Maxim označil jako 39. nejvíce sexy ženu světa.
  • V dubnu 2012 získala cenu Chucka Norrise za nejlepší ženský herecký výkon.
  • Její největší filmovou láskou je Paul Newman.

Perličky z natáčení

Ve scéně bitky mezi Ginou Carano a Michaelem Fassbenderem po něm herečka hodí vázu. Měla Michaela minout, ale rozvášnila se tak, že mu hodila vázu přímo na hlavu.

Ve filmu si zahrála česká Škoda Octavia, představuje irské taxi.

Budete-li pozorně sledovat, spatříte i českou dvousetkorunovou bankovku.

Ewan McGegor po natáčení přiznal, že se Giny Carano hodně bál. Studoval její zápasy na YouTube a když ji poprvé potkal osobně, nemohl uvěřit, že jde o křehkou a milou dívku. Byl to nakonec on, kdo ji při natáčení omylem uhodil. Naštěstí bez následků.

I mistr filmař se někdy utne

  • Malloryin mexický řidičák je na jméno Mallory Cane. Americký pas má na jméno Mallory Kane. Jde o chybu rekvizitářů, kteří doklady vyráběli.
  • Mise v Barceloně je viditelně natočena v Madridu.
  • V bitce mezi Mallory a Paulem nejdříve vidíme zbraň vyčnívající celou polovinou mezi matracemi postele. Když se po ní Gina natáhne, zbraň najednou není vidět a musí ji hledat pod matrací.
  • Když Mallory prchá před zásahovou jednotkou SWAT, běží nahoru po schodišti a vyhazuje věci z batohu, aby jednotku zpomalila. V následujícím záběru na běžící příslušníky je schodiště zcela volné.

Dejte si hvězdně obsazený akční thriller Zkrat na Prima MAX ve 20.15

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný