13. února 2018 12:00
redakce Prima Living

Výměna rozbouří vaše emoce

Výměna - upoutávka

Noční můra všech matek. Vymění vám dítě. Angelina Jolie byla v roli v tomto filmu tak přesvědčivá, že za ni byla nominovaná na Oscara.

Záměna potomků se snadno může proměnit v povrchní barvotiskovou hru s emocemi, ale Clint Eastwood ji rozvinul ve strhující drama. Snímek samozřejmě zasáhne především ženy, ale rozhodně osloví i muže. Už proto, že je založený na skutečných událostech.

Ve filmu září Angelina Jolie. Tvůrci filmu si ji vybrali především díky tomu, že nejlépe splňovala představu o tom, jak vypadaly ženy ve 20. letech. Vyplatilo se, Angelina Jolie nikdy nepropadla lacinému přehrávání, přesto své postavě propůjčila tragickou noblesu. Za svůj skvělý výkon byla nominovaná na Oscara. Stejně tak si vychutnáte dobově upraveného Johna Malkoviche. Film má bohatou výpravu a lehce vás přenese do 20. let minulého století. Řada scén je natolik silná, že se vám natrvalo vypálí do mozku.

V sobotu ve 20.00 na Prima MAX!

Na filmu Výměna s Angelinou Jolie vás bude bavit:

  • Silný emotivní příběh
  • Perfektně vykreslený svět konce 20. let v Americe
  • Skvělý výkon Angeliny Jolie, kterou díky maskérům téměř nepoznáte

Režie: Clint Eastwood Scénář: J. Michael Straczynski Kamera: Tom Stern Hudba: Clint Eastwood Hrají: Angelina Jolie, John Malkovich, Jeffrey Donovan, Michael Kelly, Colm Feore, Jason Butler Harner, Amy Ryan, Geoff Pierson, Denis O'Hare, Frank Wood, Peter Gerety, Reed Birney, Gattlin Griffith Rok uvedení: 2008

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný