7. srpna 2017 11:55
Gabriela Gabrielová

Vybouchnout se chystá Nebezpečná sopka

Nebezpečná sopka - upoutávka

Kanadsko-bulharsko-britský thriller o nenadále vybuchujících sopkách a zprávách ze záhrobí snažících se varovat před dávným proroctvím. Prostě taková akčně-mysteriózní všehochuť na všední večer jako dělaná. Dívejte se v úterý od 20.00 na Primě Max.

Donatella Woods je televizní reportérka, která spolu se svým manželem natáčí erupce sopek. Při jedné z akcí ale sopka vybuchne a vrtulník, v němž je zbytek týmu, je zasažen lávou a zřítí se. Russell a Donatella jsou ponecháni na pospas živlům na svahu sopky. Utíkají do nedalekého městečka, ale láva se dostane i tam. Při pokusu o záchranu místního dítěte spadne Donatella do lávového pole a zemře. Aby pochopil fascinaci své ženy přírodními silami, vypraví se pár měsíců po pohřbu Russell do rodného města Donatelly, které leží na úpatí velké vyhaslé sopky. Objeví zde nejen temný sopečný kult, který ovlivňuje místní obyvatele, ale také němou dívku Angelu, před kterou ho všichni varují. Russell zjistí, že dívka byla zasažena bleskem a 20 minut strávila ve stavu klinické smrti. Od té doby nemluví, nepíše a komunikuje pouze pomocí kreslení obrázků.

Při bližším pátrání se Russell dozvídá, že k nehodě bleskem došlo ve stejný den, kdy zemřela jeho žena. Když se dívka pokusí o sebevraždu, Russell ji zachrání a odveze do nemocnice. Pochopí, že Angela je médiem, prostřednictvím něhož se s ním Donatella pokouší spojit a všechny varovat před blížící se katastrofou.

I mistr tesař se utne...

Okolo 50. minuty si všimněte scény, ve které je Angela v bezvědomí vyzvedávána z vody, kde se údajně utopila. V záběru je vidět, jak se herečka drží loďky, kam je pokládána, a dokonce se jednou nohou odráží. Po položení do loďky je samozřejmě hned zase v bezvědomí.

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný