24. června 2018 22:15

Vyberte si dovolenou podle hvězd Myšlenek zločince!

Myšlenky zločince X (18) - upoutávka

Léto je období, kdy má i většina seriálových hvězd volno, a tak může vyrazit na perfektní dovolenou. A pokud stále netušíte, kam se vydat (a třeba nemáte ani dostatek financí), je tady právě tým z Myšlenek zločince, který vás může inspirovat, jelikož na dovolenou na Bahamách si nikdo z nich nepotrpí! Kam jezdí vaše oblíbené seriálové hvězdy?

I speciální jednotka FBI, ačkoliv pouze ta seriálová, má právo na to po deseti měsících nonstop práce na seriálu Myšlenky zločince vypnout, vídat se s přáteli a se svými dětmi objevovat svět, který nemusí být kolikrát ani tak daleko.

Určitě vás mile překvapí, že herečky z Myšlenek zločince volí dovolenou poblíž svého domova, u vody, anebo naopak, v horách USA. A rozhodně nepatří ani do skupinky žen, které s sebou plácnou na léhátko a čtrnáct dní se opalují. Čeekejte i velká dobrodružství.

Máme pro vás inspiraci, kde byla parta z Myšlenek zločince minulý rok.

Prázdniny v Evropě, nebo v USA

Část z herců Myšlenek zločince má děti, takže na divoké cestování už nebyla nejspíš nálada. Třeba taková představitelka A.J. si udělala dovolenou i od dětí a společně se svým manželem procestovala americké parky, kam se vydává každé léto i nespočet Evropanů.

A. J. Cook se ale nerada nudí, a proto zvolila dost adrenalinovou cestu, kromě lezení ve skalách se pochlubila i tím, že byla na vodě. Ta má od té české "vody" opravdu daleko, protože jde opravdu do tuhého.

Miláček seriálových diváků Matthew Grey Gubbler samozřejmě nezklamal a celé léto na svůj Instagram posílal podivné momentky v ještě podivnějších outfitech.

Myšlenky zlpčince můžete sledovat na Prima KRIMI od pondělí do pátku po 22. hodině.

Podívejte se do galerie a na inspiraci:

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný