22. května 2018 12:00

Vražda kolegů nebo sexuální zneužívání v dětství. Každý vyšetřovatel z Myšlenek zločince má za sebou osobní trauma

Od pondělí do pátku můžete na Prima KRIMI sledovat ve 22.00 oblíbený americký seriál Myšlenky zločince. Psychologie postav hraje v této krimi zásadní roli. Bez poskrvny nejsou ani vyšetřovatelé, kteří musí žít s životními traumaty.

Oblíbený seriál Myšlenky zločince už vytvořil třináct sérií a u diváků slaví stále úspěchy. Jedním z důvodů, proč se divákům ještě neokoukal stejně jako ostatní kriminálky, které vydrží maximálně šest sérií, je ten, že autoři seriálů pracují velice vybraně s psychologií postav.

Ano, příběh každé epizody stojí a padá na tom, že vyšetřovatelé speciální jednotky odkyrývají osobnost vraha, atentátníka či únosce, ale jednou z nejzajímavějších částí seriálu je i to, že diváci stále hlouběji poznávají charaktery vyšetřovatelů. Ty jsou tak dobře napsané, že můžete vzít jed na to, že i po třinácté sérii vás mají čím překvapit.

Jak se autoři seriálu Myšlenky zločince nechali slyšet, každý seriálový charakter má nějaké osobní trauma a rozhodně to není náhoda. Podle autorů totiž nejde tíživé případy prokládat odlehčenými frázemi typu "Morgane, půjdeš na to rande?" A tak má každý seriálový charakter během série velice poutavé osobní příběhy, které poukazují na to, že každá silná povaha za sebou má velice citlivé místo.

My vám zatím představíme 2 osobní příběhy vašich seriálových oblíbenců.

PŘÁTELSTVÍ V SERIÁLU MYŠLENKY ZLOČINCE. PODÍVEJTE SE DO ZÁKULISÍ

Jason Gideon přišel o své muže

Zvláštní agent Jason Gideon je špičkovým analytikem FBI a je šéfem týmu vyšetřovatelů. Vyniká výbornými znalostmi lidské psychiky. Je rozvedený a má 25letého syna Stephena. Velice často bere své případy osobně. Aby si připomněl, proč svou práci dělá, vede si knihu vražd. Tato kniha obsahuje zápisky o lidech, jejichž život zachránil. Jason Gideon přišel o šest svých agentů při bombovém útoku ve skladišti a toto trauma se mu často promítá do osobního i pracovního života. Svému současnému týmu velice věří a rád s ním spolupracuje.

6 DŮLEŽITÝCH ČÍSEL V ŽIVOTĚ SPENCERA REIDA Z MYŠLENEK ZLOČINCE

Morgan byl zneužívaný

Agent Derek Morgan je expertem na zločiny z posedlosti, má výcvik na výbušniny. Rok a půl strávil na tajné misi, je velice oblíbený mezi ženami. Přátelí se s Penelopou, často jí nadbíhá. V dětství jej zneužil vedoucí střediska mládeže, od té doby Derek nenávidí zločince, kteří zneužívají mladistvé.

MYŠLENKY ZLOČINCE MAJÍ SKVĚLOU PARTU. PODÍVEJTE SE NA FOTKY ZE ZÁKULISÍ

Myšlenky zločince můžete vidět na Prima KRIMI od pondělí do pátku ve 22.00!

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný