10. července 2018 06:30
redakce Prima Living

Úsměvní Špioni z lásky aneb Komedie pro dospělé

Chcete relax? Tady ho dostanete ve vrchovaté míře. Chcete strávit hoďku a půl ve společnosti šaramantního Pierce Brosnana a moc příjemné Emmy Thompson? Opět splněno. Že je to předvídatelné a plné klišé, vůbec nevadí. Humorný výlet na francouzskou riviéru si udělejte v sobotu ve 20.00 na Prima MAX!

To, že nebyli jeden pro druhého ti praví a jejich manželství se rozpadlo, ještě Richard (Pierce Brosnan) a Kate (Emma Thompson) překousli. Ovšem fakt, že se jejich penzijní fond stal obětí bezohledného tuneláře – navíc francouzského – a všechny nashromážděné úspory jsou pryč, s tím už se jako praví Britové smířit nehodlají.

Když navíc zjistí, že podvodník, který je připravil o peníze na důchod, koupil své snoubence diamant za 10 milionů dolarů, zrodí se v jejich hlavách geniální nápad. Drahokam uloupí!

Jejich rodinní přátelé Jerry a Penelope souhlasí, že jim spiklenecký plán na francouzské riviéře pomohou zrealizovat. Nakonec, vždycky si mysleli, že by se Kate s Richardem měli dát znova dohromady a trocha dobrodružství je možná přesně to, co jejich vztah potřebuje. S nadsázkou podané a příjemně lehkomyslné. Tahle typická letní oddychovka se ideálně hodí na začátek prázdnin. Vezměte si k ruce nějaký mls, dejte nohy nahoru a připravte se na 90 minut lehce stravitelného milého humoru, který nikoho neurazí a netočí se výhradně kolem teenagerů, sexu a trapných gagů.

Naschvál, jestli si všimnete...

  • Připomínek toho, že máme co do činění s bývalým Bondem – Pierce Brosnan si ho zahrál celkem čtyřikrát –, tu najdeme několik. Na začátku třeba, když si Richard vychutnává své Martini protřepané, nemíchané. Nebo potom, když mu přítel Jerry nabídne svoji zbraň a on ji na okamžik přiloží k jeho tváři ve známé agentské póze.
  • Když skupinka dorazí do hotelu Ritz Carlton, aby zde zdrogovali nebohé texaské kovboje (kolem 42. minuty), na dveřích hotelu si můžete všimnout písmene „I“ – loga hotelu Intercontinental.

Režie: Joel Hopkins Scénář: Joel Hopkins Kamera: Jérôme Alméras Hudba: Jean-Michel Bernard Hrají: Pierce Brosnan, Emma Thompson, Timothy Spall, Celia Imrie, Louise Bourgoin, Laurent Lafitte, Marisa Berenson, Olivier Chantreau, Ellen Thomas, Tuppence Middleton

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný