13. dubna 2017 14:55
Gabriela Gabrielová

Uklidněte se s bláznivou komedií (J)elita ze střídačky

(J)elita ze střídačky - upoutávka

Někdy je to nevkusné, často infantilní, absurdní rozhodně. Pokud ovšem přistoupíte na žánr – hodně nenáročná sportovní komedie – dostane se vám svižného vtipného pokoukání, které se nikde nezdržuje (dokonce i stadion se tu postaví za den). Oddychnout si přijďte v úterý ve 20.15 na Primu MAX.

Parta naprostých nemehel se rozhodne dobýt svět baseballu. Tolik v kostce. A pokud ji chcete trochu rozbalit...

Rob Schneider, David Spade a Jon Heder, pro milovníky situačních komedií dobře známé firmy, se představují v rolích chlápků, kteří moc dobře vědí, jaké to je, když se po vás někdo vozí. Většinu svého dětství strávili na lavičkách náhradníků svých baseballových družstev, neustále terčem posměchu svých vrstevníků. Nyní jsou dospělí a jednoho dne se stanou svědky incidentu, který jim rány z dospívání opět oživí. Zákeřní výrostci ze sousedství vyženou z baseballového hřiště kluka jménem Nelson a jeho kamarády, aby si sami mohli zahrát. Richie, Gus a Clark se jich rozhodnou zastat. O tom, kdo může na hřišti zůstat, má rozhodnout zápas, ve kterém naše trojka partu místních trapičů překvapivě porazí.

V návaznosti na to dostanou od Nelsonova otce, miliardáře budujícího multimilionový baseballový park, zajímavou nabídku. Rozhodnou se utvořit tříčlenný baseballový tým a zúčastnit se turnaje juniorských týmů, který Mel Nelson chystá uspořádat v souvislosti s otevřením svého parku. Jinak řečeno, 3 dospělí se na hřišti postaví 9 dětem. A navzdory všem okolnostem začínají vyhrávat.

Pár zajímavostí...

  • Film vznikl v produkci Adama Sandlera v režii jeho dvorního režiséra Dennise Dugana (Rivalové, Velký táta, Zohan: Krycí jméno kadeřník, Jack a Jill, Když si Chuck bral Larryho,...)
  • Před kamerou se na okamžik mihla i Sandlerova manželka. Je to ta žena, která konfrontuje Richieho (Davida Spadea) ohledně scén lesbického sexu.
  • Ve snímku si zahrál i režisérův otec. Ztvárnil Richieho šéfa z videopůjčovny.

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný