31. srpna 2020 14:58

Ufona uvidíte už v neděli v prvním díle Zlaté masky

Zbrusu nová zábavná show Zlatá maska, kde se nejen zpívá, je tady. Čeká vás večer plný překvapení a vtipných i neuvěřitelných výkonů. Hlavní otázka totiž zní: Kdo je pod maskou? Bavit vás v prvním dílu budou čtyři detektivové Jakub Prachař, Libor Bouček, Michal Hudák, Jiřina Bohdalová a také Ufon. Premiéru nové show Zlatá maska uvidíte v neděli 6. září ve 20.15 na Primě.

Prohlédněte si odtajněné fotografie dalšího kostýmu v galerii pod článkem! Začínáme společně hádat na Primě: Kdo je pod maskou!

UFON

Ufon má rád všechna zvířata, a také nás – lidi. Ufona baví zkoumat pozemský život a jsme mu velmi sympatičtí, proto se rozhodl, že nám ukáže intergalaktickou zábavu. Pokud jste na ni zvědaví, určitě si nenechte ujít Zlatou masku.

Indicie, kdo se skrývá pod maskou Ufona:

Ufon, jako sám hovoří, přichází v míru a hledá si na naší planetě nové kamarády. Přišel ze vzdálené galaxie, jeho zvyky jsou úplně jiné než ty naše. Bude bojovat o vaše sympatie v show Zlatá maska všemi ufonskými prostředky. Takový je náš návštěvník z jiné galaxie. Miluje módu, což je na něm vidět a je ideálním společníkem na nákupy. Vzali byste ho s sebou?

Markéta Princová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný