8. října 2019 15:00

Tři zásadní věci, které jste se dozvěděli o Nathanovi Fillionovi z Castla na zabití

Americký seriál Castle na zabití už několik měsíců vévodí v programu Prima KRIMI. Vy můžete ho můžete sledovat pravidelně od pondělí do pátku po 22. hodině. Je pravdou, že spisovatel Richard Castle je dost často na zabití, ale je také velice zajímavou postavou, která diváky baví. Na co přišli během sledování seriálu?

Jaká práce Nathana Filliona ovlivnila nejvíce.

Fanoušci seriálu Castle na zabití musí utřít slzy, ale o Castla na zabití se opravdu nejedná. Všichni fandové herce jasně tuší, která seriálová práce sympatického Američana ovlivnila nejvíce. Byl jí slavný seriál Firefly.

VÍCE SE DOZVÍTE NA PRIMA LOVE TADY

Jak by jeho nejoblíbenejší seriál měl odpadnout?

A zase se nezmíníme o Castlovi na zabití, ale o srdcovce jménem Firefly. Představitel Castla je neustále atakován otázkami fanoušků na tento seriál. Takže je jasné, že musí odpovídat. A Nathan Fillion odpovídá rád. Podívejte se na to, jak by podle něj měl seriál odpadnout.

VÍCE SE DOZVÍTE TADY NA PRIMA LOVE. STAČÍ KLIKNOUT

Jak vypadá cestování Castla?

Ani tento rok Nathan Fillion nezůstal doma, naopak. V rodné Americe skoro není, ale užívá si cestování po celém světě. I o jeho výletech vás celý rok informujeme. Nedávno se podíval do Japonska, kde dával japonským školačkám lekci anglického jazyka. Ty ho tak zaujaly, že si vysloužili i čestné místo na jeho Instragramu.

JAPONSKO OČIMA NATHANA FILLIONA UVIDÍTE TADY

Mezi další zajímavé cesty můžeme rozhodně zařadit i Nový Zéland. Tam Nathan Fillion dokonce svolával fanoušky FireFly k tomu, aby se potkali! A samozřejmě postoval fotky i z Hobitína!

PODÍVEJTE SE NA CASTLŮV VÝLET NA NOVÝ ZÉLAND TADY

Sledujte Castla na zabití každé úterý na Prima KRIMI po 22. hodin.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný