23. května 2021 06:00
redakce Prima Living

Tohle je válka! Špičkoví agenti Tom Hardy a Chris Pine bojují o hollywoodskou krásku

Randit se dvěma muži najednou je vždycky tak trochu hra s ohněm. Nikdy nevíte, do kterého se nakonec zamilujete, a pořád srovnáváte. Lauren ve filmu Tohle je válka! navíc netuší, že její dva nápadníci se velmi dobře znají. A o ženu svých snů hodlají pořádně zabojovat.

V pondělí od 20.00 na Prima MAX uvidíte hned trio špičkových hereckých hvězd. Lauren (Reese Witherspoon) má zlomené srdce, opustil ji snoubenec a ona se snaží potkat někoho nového na internetové seznamce. Ozve se jí sympaťák Tuck (Tom Hardy), který má za sebou taky bolavý rozchod. Je jim spolu dobře. Jenže pak Lauren náhodou v obchodě narazí na hezouna Fostera (Chris Pine), který s ní začne flirtovat a jí je to příjemné.

Nakonec si domluví rande i s ním. Lauren se cítí zmateně, že se schází se dvěma muži najednou. Celé se to ovšem zamotá hlavně proto, že oba muži jsou parťáci, kamarádi a špičkoví agenti CIA zároveň. Na fakt, že oba chodí s tou stejnou ženou, brzy přijdou. A nebyli by to muži, aby si z celé situace neudělali dost drsnou soutěž.

Tuck a Foster se dohodnou, že Lauren nic neřeknou a prostě ji nechají vybrat, kterého z nich bude chtít. Podmínka je, že žádný z nich nebude s Lauren spát. Jenže ukáže se, že ze žárlivosti nikdy nenechají rande toho druhého proběhnout v klidu. Jeden neúprosně škodí druhému a naopak. To všechno za účasti špičkové techniky, kterou mají k dispozici díky své práci pro CIA. Jak se zamotaný trojúhelník vyřeší? Kdo zůstane s Lauren a kdo půjde z kola ven? A vydrží klučičí přátelství i takovouhle zkoušku?

Těšte se na:

  • Jako vždy nádhernou Reese, která rozhodně nevypadá jako maminka od dvou dětí.
  • Výbornou chemii mezi Tomem Hardym a Chrisem Pinem, kteří jeden druhému fakt nic nedarují.
  • Happy end! Konec dobrý, všechno dobré a to pro všechny tři zúčastněné.

Co vás na filmu Tohle je válka zajímá:

  1. Herečka Reese Witherspoon, o niž ve filmu bojují dva extra sexy muži, je ve skutečnosti z celé herecké trojice nejstarší. Tom Hardy je mladší o rok. Nejmladší je Chris Pine. Od Reese ho dělí dokonce čtyři roky.
  2. Diváci podobné hollywoodské jednohubky milují. Rozpočet 65 milionů se hravě zaplatil z celosvětových tržeb přesahujících 156 milionů dolarů.
  3. Filmoví hnidopiši si zase jednou přijdou na své. Zkuste se například soustředit na některé záběry a Reesiny vlasy, střih od střihu se mění. Anebo na řazení džípu použitého v závěrečné scéně. Jednou jde o automat, po střihu je to auto s klasickým řazením.
  4. Tom Hardy mluví s anglickým přízvukem a původně se uvažovalo, že bude předabován. Pak ale někomu přišlo, že i agent CIA může mít neamerický přízvuk a hlas Toma Hardyho zůstal. Je osvěžující slyšet britskou angličtinu. My v té roli uslyšíme Michala Holána, jeho soka v lásce Fostera nadaboval Libor Bouček. O postavu Lauren se podělily Dana Černá a Lucie Benešová.
  5. Oba hlavní herci mají výrazné rysy a objevili se ve startrekovských filmech. Hardy ve Star Trek: Nemesis (2002), Chris Pine hrál kapitána Kirka ve Star Treku z roku 2009.
  6. Aby zůstalo napětí mezi hlavní trojicí herců zachované, natáčely se dva konce. V jednom se Lauren rozhodne pro Tucka, ve druhém pro Fostera. Tak hádejte, který konec zůstal?

Režie: McG Scénář: Simon Kinberg, Timothy Dowling Kamera: Russell Carpenter Hudba: Christophe Beck Hrají: Reese Witherspoon, Chris Pine, Tom Hardy, Chelsea Handler, Til Schweiger, Warren Christie, Leela Savasta, Natassia Malthe, Laura Vandervoort, Angela Bassett Rok uvedení: 2012

Akční romantickou komedii Tohle je válka! uvidíte v pondělí ve 20.00 na Prima MAX.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný