1. května 2019 22:00

Televizní drama Padlé královny ukáže svéhlavého vyšetřovatele obklopeného ženami

Televizní filmy zasazené do programu Prima KRIMI jako série uvidíte od 4. května do června. Zajímavé kriminální drama odkryje ženský svět z trochu jiného pohledu. Hlavní roli hraje vyšetřovatel Martin, v jehož životě hrají ženy velkou roli. Bohužel i roli obětí vražd, které musí vyšetřovat.

Každou sobotu se můžete těšit na sérii televizních filmů s názvem Padlé královny. Nebezpečné vyšetřování Martina můžete sledovat už od 4. května ve 20.15 na Prima KRIMI.

Martinův život se neustále točí okolo žen. Jeho královny jsou zajímavé a někdy svérázné osobnosti, které všechno zkomplikují. Patří k nim jeho přítelkyně, dcera, bývalá manželka, kolegyně, psycholožka, šéfka forenzní laboratoře… Ale především oběti ohavných zločinů. Martin je velitelem speciální kriminální jednotky. Snaží se skloubit chaotický osobní život s nepříjemným vyšetřováním krvavých zločinů, které odhaluje nejhorší stránky naší složité společnosti. A jizvy po zklamáních i úspěších se zarývají hluboko do jeho těla i nitra jeho srdce.

Přestože je obvykle sám, Martinův (Thierry Godard) život se neustále točí okolo žen – královen. Jsou to zajímavé a někdy svérázné osobnosti. Občas mu všechno zkomplikují, ale ani na chvíli se bez nich neobejde. Setkává se s nimi v osobním životě, náhodou na ulici, ale i v práci. Patří k nim jeho přítelkyně, dcera, bývalá manželka, kolegyně, psycholožka, šéfka forenzní laboratoře…

Ale především oběti ohavných zločinů. To jsou jeho Padlé královny. A on se snaží dostat co nejblíže k jejich vrahům. Pětačtyřicetiletý Martin je totiž velitelem speciální kriminální jednotky na legendárním policejním velitelství 36 Quai des Orfèvres v Paříži. Milenky, kolegyně nebo expertky, těhotné, něžné, rozzlobené, šlechetné i ublížené, mučednice a mstitelky… To jsou královny, bez kterých se Martin nedokáže obejít. Proto se každý den pokouší skloubit chaotický osobní život s nepříjemným vyšetřováním krvavých zločinů, které opakovaně odhaluje nejhorší stránky naší složité společnosti. Martin chce udělat pro královny všechno, co je v jeho silách. Ať uspěje nebo zklame, jizvy se začínají objevovat nejen na jeho těle, ale i v nitru jeho srdce.

Sledovat můžete seriál na Prima KRIMI od 4. května každou sobotu seriál Padlé královny.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný