8. dubna 2021 06:00
redakce Prima Living

Slečna zamilovaná: Nestárnoucí Sandra Bullock s německými kořeny uhání zajíčka Bradleyho Coopera

Oddychová romantická komedie Slečna zamilovaná má hodně co nabídnout. Co provede tentokrát mírně potrhlá, ale stále k nakousnutí rozkošná Sandra Bullock?

V sobotu od 20:00 na Prima MAX uvidíte pořádnou porci lásky i humoru. Ne každý se dá zařadit do kolonky „normální“ nebo „jako všichni ostatní“. Někteří lidé jsou prostě originál, vyčnívají z davu. Jsou trochu blázniví, mají podivné koníčky, jsou prostě JINÍ!

A taková je i Mary Horowitzová v podání Sandry Bullock. Hezká a inteligentní, ale ztřeštěná mladá žena, co se živí psaním křížovek. Jenže i takoví lidé hledají lásku a partnera pro spokojený život.

Dá se ale Pan Pravý najít na schůzce naslepo? Mary si chvíli myslí, že ano! A do sexy televizního kameramana Steva, kterého na seznamovacím večeru potká, se bezhlavě zamiluje.

Co ale dělat, když jeden z páru totálně ztratí hlavu a ten druhý cítí, že v tomhle vztahu bohužel nic nejiskří? A tak Steve bere zpátečku a odjíždí na pracovní cestu po Americe. Ale… Aby Mary nezranil, před odjezdem se zmíní, že by si přál, aby na té cestě mohla být Mary s ním. To ovšem neví, že láskou šílená Mary ho vezme za slovo a doslova se tomuhle kameramanskému hezounovi pověsí na paty.

Co vás pobaví na komedii Slečna zamilovaná?

  • I jako odbarvená blondýna a s šílenými červenými kozačkami na nohách je Sandra Bullock prostě nádherná. Závislost na ní se u mnoha fandů objevila už po odvysílání komedie Zatímco jsi spal.
  • Když chlapa pronásleduje ženská, kterou nechce, může to být pro něj „přírodní“ katastrofa. V případě filmu Slečna zamilovaná to ale dává prostor pro sérii komických eskapád á la Sandra Bullock.

Co možná nevíte o Slečně zamilované:

  • Sandra Bullock je ročník 1964. Takže když točila snímek Slečna zamilovaná, bylo jí 44 let! Ach, mít takovou postavu, takové rysy...
  • Jejímu filmovému partnerovi Bradley Cooperovi, který hraje kameramana Steva, je o celých 11 let méně.
  • Sandra žila do 12 let v Německu. Maminka byla Němka, otec Američan. Herečka dodnes mluví plynně německy.

Režie: Phil Traill Scénář: Kim Barker Kamera: Tim Suhrstedt Hudba: Christophe Beck Hrají: Sandra Bullock, Thomas Haden Church, Bradley Cooper, Ken Jeong, DJ Qualls, Katy Mixon, Howard Hesseman, Beth Grant, Luenell, Keith David, M.C. Gainey, Carlos Gómez Rok uvedení: 2009

Romantickou komedii Slečna zamilovaná uvidíte v sobotu od 20:00 na Prima MAX.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný