10. ledna 2020 14:18
redakce Prima Living

Skvěle obsazená a vtipně namíchaná Lemra líná

Je to naivní, trhlé a stoprocentně předvídatelné, ale funguje to. Do značné míry za to mohou esa v hlavních rolí – Matthew McConaughey a Sarah Jessica Parker – a jedno eso v roli vedlejší – Zooey Deschanel. Bavit se budete na Prima MAX v sobotu od 20.00.

Pětatřicetiletý Tripp (Matthew McConaughey) si sice nemůže stěžovat na nedostatek známostí či na špatnou práci, kvůli které by se nemohl postavit na vlastní nohy, přesto se mu ale z rodinného hnízda nechce.

Proč by se měl stěhovat, když mu doma nic nechybí? Máma mu pere a fakt, že stále obývá ložnici v domě svých rodičů se dá i chytře využít – třeba když se chce zbavit přítelkyně, která ho už nebaví. Pak stačí jen šikovně zařídit, aby se tuto informaci dotyčná dozvěděla, a je hotovo.

Jenže Trippův pohodlný život má brzy vzít za své. Trippovi rodiče, kteří si chtějí užít zasloužený klid a se synáčkem jim už dochází trpělivost, si najmou profesionální konzultantku Paulu (Sarah Jessica Parker), aby jejich syna z domu dostala.

A jak už to v romantických komediích chodí, co začalo jako promyšlený plán, zvrhne se v opravdovou lásku. Tripp se do Pauly skutečně zamiluje, ale co je ještě horší, Paula se zamiluje do něj!

Po sérii komerčních propadáků byl tenhle romkom pro studio Paramount vítanou změnou. Při rozpočtu 50 milionů dolarů totiž zvládl vydělat celosvětově skoro 130 milionů, a to už je jednoznačně úspěch. Sázka na dvě známé tváře se studiu vyplatila. Bez Matthewa McConaugheyho a Sarah Jessicy Parker by totiž snímek přišel o hodně šmrncu.

Takhle ale, navíc v doprovodu poměrně originálních vedlejších postav a několika opravdu vtipných momentů, nebudete litovat, že jste téhle komedii věnovali 97 minut svého života. Matthew je sympaťák každým coulem a Sarah Jessica svým vzhledem či hereckým výkonem rozhodně nikoho neurazí. Takže jestli máte chuť na povedenou oddychovku, u které se nebudete nudit a příjemně se pobavíte, jste tu na správné adrese.

Režie: Tom Dey Scénář: Tom J. Astle Kamera: Claudio Miranda Hudba: Rolfe Kent, Shane MacGowan, Ralph Sall Hrají: Matthew McConaughey, Sarah Jessica Parker, Justin Bartha, Zooey Deschanel, Bradley Cooper, Rob Corddry, Stephen Tobolowsky Rok uvedení: 2006

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný