19. ledna 2020 10:46
redakce Prima Living

Skvěle napsaní i zahraní Machři

Vypadá to, jako kdyby herci ani netočili film, ale prostě vyrazili na chatu užít si super víkend, někdo z nich vytáhl z batohu kameru a některé okamžiky zvěčnil. Perfektní komedii, ve které všechno funguje tak, jak má, si užijete na Prima MAX v neděli ve 20.00.

V roce 1979 to byli nerozluční kámoši a taky parta největší školních ztracenců, kteří společně hráli za jeden basketbalový tým. Dneska? No dneska je realita trochu jiná.

Když jejich trenér po více než třiceti letech zemře, sejdou se Lenny, Rob, Eric, Kurt a Marcus poprvé od školy na jeho pohřbu. K uctění trenérovy památky se rozhodnou povýšit setkání na prodloužený víkend na chatě u jezera a pozvat i své rodiny.

Lenny se od školy vypracoval na úspěšného hollywoodského agenta – odtud jeho přezdívka „Hollywood“. Má sexy ženu a tři rozmazlené děti, které vychovává jejich chůva. Rob se oženil se ženou, co vypadá jako jeho matka, ale bezmezně ji miluje. Eric je spolumajitelem úspěšné firmy. Kurt je mužem v domácnosti. A jediný Marcus skončil jako starý mládenec s problémy s alkoholem.

Kdo zná komedie z pera Adama Sandlera, už přesně ví, co se stane, když se tahle povedená pětka spolu se svými nejbližšími ocitne na pár dní pohromadě. Čeká nás solidní sbírka fórů a od začátku do konce nepřerušovaný příval pohody, přičemž je jasné, že natáčení si všichni beze zbytku nadmíru užili.

Děti poznávají, že trávit čas před obrazovkami telefonů a počítačů není jediný způsob krácení volného času a že pobyt venku jim může nabídnout nečekaně pestrou zábavu. Tatínci se zase musí poprat s generačním střetem a procitnutím do reality zvané: už mi sakra není náct. Vtípky a gagy přitom sypou z rukávů a všechno tu zkrátka šlape jedničku. Prvotřídní Sandlerovina!

Možná jste o filmu Machři netušili že...

  • Režisér snímku Dennis Dugan se mihne i před kamerou, konkrétně v roli rozhodčího.
  • Jak bývá u Adama Sandlera zvykem, není jen ústřední hereckou postavou snímku. Podílel se i na napsání scénáře a komedii produkoval.
  • Sandlerovi herečtí parťáci Kevin James, Chris Rock, David Spade a Rob Schneider jsou přátelé i v reálném životě, proto duchovnímu otci projektu nedalo moc práce je ke spolupráci přesvědčit.
  • V menších rolích se zde objeví i Steve Buscemi a Jamie Chung, se kterými se Adam Sandler seznámil při natáčení snímku Když si Chuck bral Larryho.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný