10. května 2017 11:00
Gabriela Gabrielová

Sexy idol Colin Farrell: bývalý kriminálník nebo Londýnský gangster?

Londýnský gangster - upoutávka

Tři roky vězení udělají své i s nejotrlejšími. Ne jinak s Mitchelem, jehož předsevzetí zní jasně: konečně začít normální život. Najde si práci a bývalým „kolegům“ se vyhýbá seč může. Jenže člověk míní a osud mění. Podívejte se na kriminální drama Londýnský gangster ve čtvrtek večer.

Mitchel (Colin Farrell) se vrací z londýnského vězení a nepřeje si nic jiného než normální legální práci a nové přátele. Zkrátka a dobře chce vzít život do svých rukou tak, aby už nemusel nikomu ubližovat a hlavně – aby se nemusel vrátit do lapáku. Najde si práci v poklidné a bezpečné části města jako údržbář v domě krásné filmové herečky Charlotte (Keira Knightley). Ta žije v ústraní a snaží se vyhýbat reportérům, co to jde. Mitchel jejímu kouzlu rychle propadne a stane se jejím ochráncem.

Sotva začnou plánovat nový život v Los Angeles, ozve se Mitchelova minulost. Nemilosrdný šéf podsvětí Gant (Ray Winstone) ho nechce nechat v klidu, stejně tak jako bývalí kumpáni. Mitchel se plánu na budoucnost bez zločinu nechce jen tak vzdát. Z cesty k nápravě ale bude muset ještě jednou sejít, aby se Ganta definitivně zbavil.

Nezapomeňte na sobotní kriminálku s Colinem Farrellem a Keirou Knightley Londýnský gangster ve čtvrtek ve 22.05 na Prima MAX.

Ze života irského lamače srdcí

  • Colin Farrell se narodil 31. května 1976 v Dublinu, má dvě starší sestry a bratra.
  • Od dvanácti let trpí chronickou nespavostí.
  • Po úrazu zad bral prášky na bolest, na kterých si vytvořil závislost. Kvůli závislosti musel podstoupit odvykací ústavní léčbu.
  • Sestra Claudine je jeho osobní asistentkou.
  • Magazín People ho vyhlásil 50. nejkrásnějším člověkem planety.
  • Má dva syny. James, narozený v roce 2003, trpí vzácnou genetickou poruchou, tzv. Angelmanovým syndromem.
  • Jeden čas se živil jako učitel tance v nočním klubu v Limericku.

Jak přestat kouřit? Zeptejte se Colina Farrella!

„Prostě jsem přestal. Přesně v den svých 34. narozenin. Koupil jsem si poslední krabičku a tu jsem taky vyhulil. Cíga jsem si pěkně rozložil do celého dne, každé šluknutí jsem si snažil uvědomit a užít. Dokonce jsem cigaretám napsal dopis na rozloučenou. Poslední jsem típnul přesně ve 23:55 a od té doby nekouřím.“

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný