3. září 2018 10:00
redakce Prima Living

Sexy dvojice Jessica Alba a Paul Walker bojují o poklad i o život

Lahůdka pro letní večer, to je dobrodružný thriller Do hlubiny. Napínavý příběh o mladých potápěčích, kteří našli vrak legendární lodi plné zlata, okoření akční zápletka a rajská scenérie Bahamských ostrovů. A konečně i to, že „on“ a „ona“ jsou nádherní a funguje mezi nimi neuvěřitelná chemie. V úterý ve 20.00 na Prima MAX!

Životy Jareda (Paul Walker)a Sam (Jessica Alba) jsou spojené s vodou. Ona pracuje jako průvodkyně turistů v zábavním vodním parku Atlantis. On je talentovaný potápěč, který však absolvoval spousty podivných džobů.

Žijí v karavanu blízko pláže na Bahamách a sní o tom, že jednou najdou vrak některé z historických obchodních lodí, které v místních vodách kdysi potopili piráti. A to včetně zlata, které tyto lodě přepravovaly. Jareda přijede z New Yorku navštívit kamarád Bryce (Scott Caan) se svojí přítelkyní Amandou (Ashley Scott). A tak čtveřice pátrá dohromady.

Když jednoho dne Jared s Brycem sestoupí pod hladinu a najdou stopu k bájné lodi Zefír, začnou spřádat sny o bohatství. Jenže do cesty se jim připlete ještě jiný vrak. Jde o nedávno havarované letadlo s obří zásobou kokainu na palubě. Amanda s Brycem, který je ve skutečnosti dost zadlužený, chtějí nelegální náklad drog prodat. Sam a Jared o tom nechtějí ani slyšet, bojí se, že by to ohrozilo jejich nález potopené lodi. Domluví se, že o tom zatím neřeknou policii, mezitím zařídí vyzvednutí Zefíra a drog se ani nedotknou.

Jenže pro Bryce je to příliš velké lákadlo. Část kokainu s Amandou seberou a chtějí ho prodat. Logicky narazí na místního drogového magnáta, jemuž byla původně zásilka určena. A ten chce svůj kokain za všech okolností zpět. Okolo čtveřice se roztočí kolotoč krvelačné akce. Přežijí řádění gangsterů všichni? A vykonají ortel zbraně, nebo oceán?

Akční dobrodružný thriller Do hlubiny si vychutnejte v úterý ve 20.00 na Prima MAX!

Těšte se na…

  • Super napětí
  • Slušnou akci
  • Sexy herce
  • Úžasně modré moře
  • A stovky opravdových ryb včetně žraloků

Ještě něco navíc o filmu Do hlubiny

1. Zejména pro svoji lehkou naivitu tenhle letní filmeček nezabodoval asi tak, jak se původně očekávalo. Řada scén se předělávala, aby nebyly tak násilné a herci tolik „nahatí“ a „vyzývaví“. Zkrátka aby film splnil nálepku dostupné od 13 let.

2. Producenti do filmu investovali 50 milionů dolarů, vrátilo se jim ale jen 44, 5 milionů.

3. Ve filmu si zahrály desítky, možná stovky ryb, a to i žraloků. V žádném případě nejde o filmové triky. Štáb se tak rozrostl o spousty lidí, kteří herce ve vodě chránili. S tím však do toho režisér John Stockwell šel. I kvůli přírodním krásám a bohatství podmořské fauny natáčel přímo na Bahamách.

4. Jessica Alba si prošla potápěčskou „nalejvárnou“ od profesionálních potapěčů, aby ve vodních scénách působila věrohodně.

5. Jinak ale byla herečka prý hodně naštvaná. Jednak byla její postava neustále během natáčení přepisovaná. Navíc jí vadilo, že musela téměř celé natáčení strávit v bikinách.

6. Filmoví šťourové tedy můžou spočítat záběry, kde je Jessica oblečená v něčem víc, než plavkách. Dostanou se pod deset procent?

7. Štourálkové taky mohou zadat do GPS filmový údaj, kde leží vrak legendární lodi Zefír. Bude to někde v moři? Nebo se filmaři sekli a jde o pevninu?

Předčasná smrt v autě Čtyřicetiletý krasavec Paul Walker nestačil ještě dozrát do skutečně kvalitního herectví, když jeho život přervala smrt při automobilové nehodě. Walker jako hvězda série filmů Rychle a zběsile, v níž si zahrál po boku Vin Diesela, havaroval v listopadu 2013 nedaleko Los Angeles ve svém rudém Porsche Carrera. Auto však neřídil on, ale jeho kamarád a příležitostný závodník Roger Rodas. Ačkoliv jeli po rovné silnici, kvůli příliš velké rychlosti narazili do stromu a pak pouliční lampy. Řidič na místě zemřel, herec Paul Walker byl smrtelně zraněný, když auto vzplálo. Podle všeho překrásný muž a herec nakonec v obřích bolestech uhořel.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný