29. října 2019 14:42

Šest premiér na Prima KRIMI. Takový bude program na listopad!

Televizní program Prima KRIMI na listopad 2019 bude ve znamení seriálových premiér. Napětí a nebezpečí vás nemine. Podívejte se, na jaké seriály se můžete těšit.

Drsná Harry

Když poněkud nepříjemnou právničku vyrazí na hodinu z jejího teplého místečka, musí si najít novou práci. Usídlí se v opuštěném obuvnickém obchodě, kde si otevře novou kancelář. Její praktický přístup k právu zaujme mladého schopného právníka, vysokoškolského studenta, který potřebuje pomoc i oddanou asistentku.

Společně jsou připraveni na jakýkoli případ, který Drsné Harry vstoupí do dveří.

Krimi Drsná Harry uvidíte od 4. 11. každý den ve 13.15 a Prima KRIMI.

Případ pro dva

Existuje spravedlnost? Co když je obviněný nevinný? Právní obhájce Benjamin „Benni“ Hornberg a jeho parťák, soukromý vyšetřovatel Leo Oswald, odhalují skutečné pachatele zločinů, za které má pykat někdo jiný.

Zatímco Benni bojuje s byrokracií, Leo si neváhá „ušpinit ruce“ v terénu, když pátrá po stopách a důkazech, jež policie přehlédla.

Případ pro dva uvidíte na Prima KRIMI od 26. 11. každý den ve 14.15.

Námořní vyšetřovací služba IX

Od vražd a špionáže přes terorismus až po ukradené ponorky! Zvláštní agenti Námořní vyšetřovací služby se zaměřují na jakékoli zločiny spojené s americkým námořnictvem nebo námořní pěchotou. Některé případy z deváté série dokonce udeří na citlivá místa.

Jeden člen McGeeho rodiny se dost možná zapletl do vraždy a Tonyho vyšetřování se nebezpečně vymyká z rukou. Na scéně se dokonce objevuje nový, neobvyklý úhlavní nepřítel.

Devátá řada amerického seriálu Námořní vyšetřovací služba bude mít preméru 19. 11. Sledovat ji můžete každý všední den ve 20.15 na Prima KRIMI.

Sherlock Holmes: Jak prosté VII

Nová kariéra detektiva Sherlocka Holmese a doktorky Watsonové u anglického Scottland Yardu nebude mít dlouhého trvání. K návratu je přinutí nebezpečné zranění jednoho z jejich nejbližších spojenců zpátky v New Yorku.

Tam na ně čekají zvlášť tajuplné případy. Ale žádný z nich se nevyrovná tomu, když se zapletou s miliardářem Odinem Reichenbachem a dostanou neobvyklou nabídku podílet se na vývoji projektu, který dokáže předpovídat zločiny.

Sedmou řadu seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté! uvidíte od 4. 11. každý všední den ve 22.05 na Prima KRIMI.

Cardinal: Letní případ

Do severského městečka Algonquin Bay přišlo léto a detektiv John Cardinal má klid. Jako by se všechno vracelo do normálu. Ale Cardinal tomu vzhledem k minulým zkušenostem moc nevěří. Jeho podezření se potvrzuje, když mírumilovné léto naruší zločin.

Cardinal a jeho partnerka, vyšetřovatelka Lise Delormeová, musí ochránit oběť střelby a vypátrat toho, kdo se ji pokusil zabít. Rychle se kvůli tomu zaplétají do případu brutální rituální vraždy a zjišťují, že mají co do činění s něčím – a s někým – mnohem zvrácenějším a nebezpečnějším, než si dosud mysleli.

Cardinal: Letní případ uvidíte na Prima KRIMI od 9. 11. každou sobotu a neděli ve 22.05.

Stíny spravedlnosti

Podceňovaná právní obhájkyně Madeline Scottová zastupuje neprávem odsouzené, protože se před lety sama stala obětí falešného obvinění.

Společně s kolegy statečně bojuje za spravedlnost pro nevinné. A to i přesto, že se musí bránit nebezpečným výpadům vlivného státního zástupce Bellowse (Kelsey Grammer) a vypátrat sériového vraha, za jehož zločiny měla pykat.

Stíny spravedlnost můžete sledovat od 30. 11. každou sobotu a neděli ve 22.05 na Prima KRIMI.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný