7. prosince 2018 15:00
redakce Prima Living

Sedm životů se pokusí zachránit Will Smith

Will Smith opět dokazuje, že je pan herec, a režisér Gabriel Muccino (Štěstí na dosah), že má nebývalý talent pro dojemné příběhy, u kterých nezůstane jedno oko suché. Čekejte intenzivní, emocemi nabitý zážitek s excelentním hudebním doprovodem. V pondělí ve 20.00 na Prima MAX.

Tajemný Ben Thomas (Will Smith) je muž, kterého trápí obrovské výčitky svědomí. Traumatizující vzpomínky na 7 sekund, které otřásly jeho světem, ho vedou k zoufalé touze odčinit vše, co je v jeho silách odčinit.

Rozhodne se dát sedmi lidem, kteří zoufale potřebují pomoc, opravdu výjimečný dar, který navždy změní jejich životy. Na začátku je sedm jmen. Sedm jmen, která mají jednu věc společnou: všech sedm vybraných lidí se ocitlo v kritické situaci a zoufale potřebují pomoc, ať už duchovní, finanční či lékařskou – a nemají nejmenší tušení o tom, že si je Ben pečlivě vybral jako aktéry své cesty za spásou.

Ben prodá dům a vzdá se většiny materiálních věcí, jen aby dokázal dát jejich životu naději a svému opět smysl. Mezi těmi, které si vybral, je například slepý houslista Ezra (Woody Harrelson) či krásná a optimistická, ale velmi nemocná Emily (Rosario Dawson), která ale nečekaně zasáhne do Benova jinak perfektního plánu. Podaří se jí zbourat všechny ochranné bariéry, které kolem sebe vystavěl, a probudit v jeho srdci lásku, ve kterou už nedoufal. Jenže toto nečekané štěstí má i svoji odvrácenou stránku – závisí na tom, zda Ben svůj dlouho připravovaný plán dokončí anebo se ho vzdá.

Věděli jste o filmu Sedm životů, že…

  • Režisér snímku Gabriel Muccino a herec v hlavní roli a producent v jedné osobě Will Smith se potkali už jednou. V roce 2006 spolu natočili film Štěstí na dosah, který si vysloužil nominaci na Oscara v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli. Na obou filmech se rovněž podílelo asi 30 členů štábu, včetně obsazení klíčových pozic.
  • Herce, který bude hrát jeho bratra Michaela Ealyho, si vybral sám Will Smith.
  • Mladého Bena Thomase si zahrál adoptovaný syn Toma Cruise a Nicole Kidman, Connor.
  • Po dotočení Sedmi životů si Will Smith dal poměrně dlouhou hereckou pauzu, nejdelší v jeho prozatímní herecké kariéře. Před kameru se opět vrátil po třech letech ve snímku Muži v černém 3.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný