24. ledna 2020 10:00
redakce Prima Living

Scarlett Johansson vs. Natalie Portman! Která se dočká přízně krále?

Anglie ten čas měla to nejtěžší před sebou. Ve filmu Králova přízeň uvidíte herecké hvězdy, jako je Scarlett Johansson a Natalie Portman, a v roli krále se představí vysoký krasavec Eric Bana. Můžete se těšit na skvělé herecké výkony a dramatické boje o přízeň krále. V neděli ve 20.00 na Prima MAX.

Jsme na dvoře Jindřicha VIII. Zrada i milostné vztahy se odvíjejí na pozadí událostí, které odstartovaly anglickou reformaci...

Králova přízeň byla největší poctou

Když Eric Bana prochází svůj královský dvůr, většině šlechty se zatají dech. Mužům z respektu, ženám imponuje jeho krása a moc. Život žen na královském dvoře není nikterak jednoduchý. Jejich hlavním cílem je dostat se pod mužská ochranná křídla, aby o ně bylo postaráno. Jelikož je královský dvůr a jeho okolí obklopeno krásnými ženami, snaha získat přízeň krále se podobá nebezpečnému boji.

Nejblíže ke králi mají dvě krásné sestry Anna a Mary Boleynovy. Každá je úplně jiná, každá chce získat srdce krále jinak. Ve chvíli, kdy se král začne ohlížet po milence, má rodina Boleynů hned dvě želízka v ohni. Jejich cestu vzhůru po společenském žebříčku nesmí nic ohrozit.

Scarlett Johansson jako Mary, která žije v područí svého otce a strýčka, respektuje pravidla, která jí společnost určuje. Zato Natalie Portman se rozhodne jednat a vzepřít se osudu, který jí byl nastaven. Touží zvítězit nejen nad svou sestrou, ale i nad samotnou Kateřinou Aragonskou. Chce se stát královnou Anglie.

Která ze sester vyhraje? Podívejte se v neděli na Prima MAX ve 20.00 na film Přízeň krále!

Režie:Justin Chadwick Předloha: Philippa Gregory (kniha) Scénář:Peter Morgan Kamera: Kieran McGuigan Hudba:Paul Cantelon Hrají:Natalie Portman, Scarlett Johansson, Eric Bana, Jim Sturgess, Kristin Scott Thomas, Mark Rylance, Ana Torrent, Juno Temple, Eddie Redmayne, Andrew Garfield, David Morrissey Rok uvedení: 2008

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný