9. listopadu 2016 10:00
Gabriela Gabrielová

Sandra Bullock jako slušňačka vyšetřuje sérii brutálních vražd

Když vám šéf vybere nového kolegu, se kterým si nesednete, bývá to nanic. Když je navíc každý z vás úplně jiné povahy, může se společná práce pořádně zvrtnout. A co teprve jde-li o dvě ženské pátrající po vrahovi! Nalaďte se na kriminální komedii Slečna slušňák v sobotu ve 22.05 na Prima MAX.

Agentka FBI Sarah Ashburnová (Sandra Bullock) je velká profesionálka a kariéristka. Na cestě za povýšením neopomene využívat ostrých loktů. Je sice opravdu dobrá, ale taky to dává povýšeně najevo, což jí působí problémy ve vztazích. Nemá přátele a kolegové ji mírně řečeno nemusejí. Zato nová kolegyně Shannon Mullinsová (Melissa McCarthy) je jejím pravým opakem. I když jedna společná záležitost by tu byla. Shannon se nedávno podařilo zatknout vlastního bratra, a tak ji vlastní rodina přímo nesnáší.

Když se tyhle dvě sejdou nad společným úkolem pátrání po vrahovi, který má na svědomí sérii brutálních vražd, zprvu to mezi nimi pěkně třaská. Časem ale obě zjistí, že se jedna od druhé mají co učit. Shannon chybí rozvaha, poněvadž lidi kolem sebe uráží a mlátí hlava nehlava. A Sarah se naučí to nejprostší – mít ráda.

I mistr filmař se někdy utne

  • Sarah zamyká Chevrolet Impala a ozve se zapísknutí. Vozy firmy General Motors ale vydávají zvuk klaksonu.
  • Rojas tvrdí, že má Taťána hnědé oči, ačkoli jsou evidentně modré.
  • Když Mullinsová hodí po Rojasovi melounem, ten se odkutálí. V následujícím záběru meloun trůní těsně vedle jeho hlavy.
  • Mullinsová pojídá červenou papriku v okamžiku, kdy jí Sarah uzme parkovací místo. Po následujícím střihu je paprika žlutá.
  • Když jsou obě policistky na toaletách kvůli zničeným kalhotám, košile Sarah je chvílemi v kalhotách zastrčená a chvílemi volná podél boků.
  • Mullinsová vezme Sarah na návštěvu k rodičům. Ti sedí kolem stolu a hádají se. Vtom se objeví její bratr s nákupem. Mezi jednotlivými střihy se na vrchu papírového pytle střídavě objevuje a mizí balíček chleba.

Sandra Bullock odmítla pokračování filmu

Ačkoliv byla Slečna slušňák jedním z deseti nejúspěšnějších amerických filmů roku 2013, herečka se vyslovila, že v dalším pokračování hrát nebude: „Hrála jsem už v tolika pokračováních, že je to k nevíře. Všechny byly příšerné! To, co jsme s Melisou na place zažily, je neopakovatelné. Proč to kazit? Určitě spolu natočíme další věc, to bych moc ráda. Možná to bude němý film. Ale pokračování? V žádném případě! Scénář jsem si přečetla a nestojí ani za řeč. Už o tom nehodlám dál diskutovat.“

Nenechte si ujít skvělou Sandru Bullock v kriminální komedii Slečna slušňák v sobotu ve 22.05 na Primě MAX.

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný