27. srpna 2020 06:00
redakce Prima Living

Rychlejší než smrt: Co se stalo s milostnou scénou mezi Sharon Stone a Russellem Crowem?

Sharon Stone jako krásná pistolnice Ellen a Gene Hackman jako její neodolatelně zkažený protivník ve westernu ne nepodobném těm z pera Sergia Leoneho.

V neděli od 20.00 na Prima MAX uvidíte příběh o pomstě zasazený do westernového prostředí s obsazením dvou velkých hereckých es do hlavních rolí a pod taktovkou zkušeného režiséra. Tolik velmi stručný sumář, který vás obeznámí se základními fakty, ale o detaily tu jde taky!

Za zmínku stojí třeba to, že ve vedlejších rolích se tu objeví Russell Crowe (bez vousů mu to sekne o dost míň než s nimi) a mladičký Leonardo DiCaprio. Že film má skvělou atmosféru a bezvadně vygradovaný konec a že Sharon se na něm podílela rovněž jako spoluproducentka a třeba účast Crowa si prosadila ona. A na zbytek už se musíte podívat sami.

Smrt je tu způsob žití. Malé městečko na americkém Západě žije zcela v područí bezcitného samovládce, pistolníka Heroda (Gene Hackman). Každý rok Herod pořádá střeleckou soutěž, kterou se jednak dobře baví a jednak se díky ní zbavuje nepohodlných mužů z okolí. Pravidla jsou jednoduchá: účastníci mohou vyzvat na střelecký souboj kohokoli z přihlášených. Z každého souboje vychází vítězně ten, kdo přežije; poražený umírá. A motivace? Vysoká peněžní částka pro posledního naživu.

Jenže letos je mezi soutěžícími jeden, koho peníze vůbec nezajímají. Jeho – nebo spíš její – cíl je pomsta. Pistolnice Ellen přijíždí do městečka jen pár dní před začátkem pistolnických soubojů a přihlásí se jako poslední. Proti sobě tak stanou údajný Herodův syn Kid (Leonardo DiCaprio), drsný Švéd Gutzon, uprchlý trestanec Jizva, hazardní hráč Eso Hanlon, majitel bordelu Dred, indián Kropenatý kůň, tajuplný pistolník Cantrell a Ellen. A možná, pokud Ellen přežije, i samotný Herod, cíl její pomsty.

Možná jste o filmu Rychlejší než smrt netušili, že…

  • ... poté, co byla natočená milostná scéna mezi Russellem Crowem a Sharon Stone, se režisér spolu s herečkou rozhodli, že tam vlastně není potřeba, a tak ji vystřihli. Zmizela ovšem jen z americké verze snímku, v ostatních zůstala.

Western Rychlejší než smrt uvidíte v neděli od 20.00 na Prima MAX.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný