31. července 2017 22:00
Gabriela Gabrielová

Rodinka na tripu: Připoutejte na nejdivočejší výlet roku!

Populární americký komik Cedric the Entertainer stojí v čele jedné trochu ztřeštěné rodiny a jejích dobrodružství, která prožívají na tripu napříč celou zemí.

Nate Johnson vyjíždí na tradiční setkání se svou babičkou Glorií a rodinou svého bratra do Missouri. S sebou veze samozřejmě celou svoji rodinu: ženu Dorothy, se kterou v poslední době žijí odděleně, syna DJ – zapáleného rappera, půvabnou dceru Nikki a nejmladší dcerku Destiny, svého miláčka.

[[nid:3909803]]

Po cestě se setkávají s řadou nesnází a dobrodružství. Potkávají například šíleného řidiče nákladního auta, naloží stopařku holdující kultu vúdú, tajně cestující s dospělým aligátorem, a dostanou se dokonce až do vězení.

Když vše zdárně absolvují a zdá se, že je na cestě k babičce nemůže už nic zastavit, dojde jim uprostřed pustých missourských polí benzín a zachránit je musí až strýc Earl s valníkem. Nemyslete si však, že tady jejich eskapády končí. Rodinný sraz se nese ve znamení soutěží mezi rodinou Natea a jeho staršího bratra Macka. Když skončí závody v pytlích přicházejí na řadu taneční kreace, které si měly obě rodiny natrénovat. A tady dojde na lámání chleba... Nenáročná rodinná roadmovie, které bohatě stačí na pozvednutí nálady, což je taky její jediný účel. Z tohoto úhlu pohledu si určitě zaslouží chválu.

Co filmařům uteklo:

  • Když Dorothy vejde do hotelového pokoje, kde na ni čeká velké čokoládové srdce naaranžované na posteli, jeho pozice se mezi záběry mění.
  • Když se Nate se synem poprvé objeví u domu ve svém nové červeném trucku, všimněte si odrazu filmařů na jeho boku.
  • Podruhé můžete zahlédnout kameramana ve chvíli, kdy poté, co se na scéně objeví Stan, Dorothy otevře dveře auta a kameraman se na moment ocitne ve zpětném zrcátku.
  • V koupelně fast-foodu se mrkněte na zástěru šéfkuchaře. Skvrny na ní se záběr od záběru mění.

Prima MAX: neděle v 18.00.

Režie: Christopher Erskin Scénář: Todd R. Jones, Earl Richey Jones Kamera:Shawn Maurer Hudba:Richard Gibbs Hrají:Cedric the Entertainer, Shari Headley, Kurupt, Masasa Moyo, Shannon Elizabeth, Vanessa L. Williams, Steve Harvey, Shad Moss, Jason Momoa

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný