11. července 2020 06:00
Gabriela Gabrielová

Rande měsíce: Jak probíhá soutěž o srdce krásné Jessicy Simpson?

Vtipná podívaná, kde je konec sice od začátku jasný, ale o to tu vlastně vůbec nejde. Nadsázka, humor, vůbec ne špatné dialogy a sympaťák Dane Cook v hlavní roli.

V pondělí od 20.00 na Prima MAX se dočkáte Rande měsíce. Každý měsíc tam soupeří zaměstnanci obřího hypermarketu Super Club o prestižní titul „Zaměstnanec měsíce“. Jejich motivací je následné vyvěšení jejich fotografie na zdi slávy v zaměstnanecké odpočívárně. Vince Downey, nejpilnější a nejsnaživější z nich, má tentokrát motivaci ale ještě větší. Na zdi slávy visela jeho fotka již sedmnáctkrát. Stačí mu ještě jeden „zářez“ a odměnou mu bude povýšení do managementu obchodu a auto.

Naproti tomu Zack Bradley (Dane Cook) je mezi zaměstnanci největší povaleč a flákač, pro kterého neexistuje větší důkaz vlastní zoufalosti než účast právě v této soutěži. Jenže karty se obrátí v momentě, kdy do supermarketu nastoupí krásná Amy (Jessica Simpson). Tahle sexy blondýnka má totiž jednu úchylku – randí pouze se zaměstnanci měsíce. Zack to na ni nejdřív zkouší pomocí svého pověstného šarmu a vtípků. Ke své smůle ovšem pozoruje, že Amy čím dál víc podléhá Vinceovým škrobeným komplimentům. Je jasné, že pokud chce Amy skutečně získat, musí obětovat svoji hrdost a zapojit se do potupné soutěže. A tak začne bojovat a taky ztrácet kamarády, kteří Zackovu nově nabitou horlivost rozhodně neschvalují .

Nenáročná pohodová komedie, která nás vezme do prostředí, které všichni známe, v hereckém obsazení, které neirituje přehráváním či přílišnou snahou o fórky. Nejvíc musíme vyzdvihnout výkon Danea Cooka, který by svým milým, nevtíravým projevem dokázal o třídu povýšit každý béčkový film (ne že to by byl případ právě Rande měsíce). A pochvala patří i tvůrcům za vtipně využité prostředí hypermarketu, jehož zákulisí je pro běžného smrtelníka zkrátka fascinující.

Možná jste o filmu Rande měsíce netušili, že…

  • Rozpočet tohoto snímku byl poměrně nízký, 12 milionů dolarů. Jeho tržby se však vyšplhaly poměrně vysoko. V USA dosáhly celých 28 milionů dolarů a celosvětově ještě o 10 milionů víc.
  • Režisér Greg Coolidge je zodpovědný rovněž za scénář snímku.

Komedii Rande měsíce uvidíte v pondělí od 20.00 na Prima MAX.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný