19. dubna 2022 14:22

Prima KRIMI slaví 4. narozeniny. Těšte se na nové díly Vražd v Midsomeru a další premiéry!

Seriály zdarma on-line na iPrima.cz

Prima KRIMI začala vysílat na Velikonoční pondělí 2. dubna 2018. Kanál, který ve svém čtvrtém roce dosáhl rekordního share 3,03 % v CS 15+, divákům přinese v průběhu dubna hned dva vražedné dárky. Těšit se mohou na premiérovou 22. sérii oblíbených Vražd v Midsomeru i novou řadu seriálu Zločiny z vřesovišť. S nadílkou pak bude pokračovat i v květnu.

„Prima KRIMI se u českých diváků těší velké oblibě – za posledních dvanáct měsíců dosáhla celodenní share 3,03 % v CS 15+,* z toho v letošním březnu ve stejné cílové skupině v celodni share 3,32 %. Pro diváky máme k letošním narozeninám připravenou další řadu Vražd v Midsomeru, které jsou stabilně vysoko v žebříčku sledovanosti na tomto kanále. Jen je až s podivem, že v tomto hrabství i po čtvrtstoletí vysílání seriálu stále někdo žije,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Seriál Columbo trhal rekordy ve sledovanosti

Nejsledovanějším pořadem za poslední rok byl díl nestárnoucího seriálu Columbo v hlavní roli s Peterem Falkem, který si v neděli 2. 1. 2022 nenechalo ujít 236 000 diváků v CS 15+ (share 8,01 %). Diváky dále oslovily především filmové série vysílané ve víkendovém prime time. Kralují mezi nimi zejména Zločiny z vřesovišť, které se v TOP 10 za poslední rok umístily celkem čtyřikrát. Jejich nejsledovanější epizodu s podtitulem Staré rány si nenechalo ujít v neděli 12. prosince 2021 181 000 diváků v CS 15+ (share 4,64 %).

Čtěte také: Nejoblíbenější jídla slavných detektivů. Na čem ujíždějí sběratelé kostí, Columbo nebo český polda?

Od 24. dubna – premiérové díly Zločinů z vřesovišť

Diváky tak jistě potěší, že se k narozeninám kanálu dočkají nových epizod této oblíbené série. V premiérových dílech napínavého britského krimiseriálu Zločiny z vřesovišť se vrátí osobitá policejní vyšetřovatelka Vera a její spolehlivý tým. Společně se od 24. dubna pustí každou neděli ve 20:15 do vyšetřování dalších komplikovaných, tragických a nervy drásajících případů vraždy. Na čtyři případy ze série desáté pak v květnu naváže dalších šest epizod řady jedenácté, a diváky tak bude komisařka v pomačkaném klobouku a baloňáku bavit až do konce června.

Od 22. dubna – premiérové díly Vražd v Midsomeru

Ke stávajícím bizarním vraždám v Midsomeru se brzy přidají další. Mytické vraždy, které může mít na svědomí vlkodlak. Série násilných úmrtí pacientů s transplantovaným srdcem. Adrenalinový víkend, který se zvrhne ve skutečnou vraždu. Mrtvoly jako strašáci na poli… To vše čeká diváky v šesti dílech 22. řady v idylickém a prosluněném prostředí anglického Midsomeru. S novými kuriózními a až tragikomickými zločiny si bude muset poradit inspektor Barnaby každý všední den v 18:15 na Prima KRIMI. Dívejte se na Vraždy v Midsomeru.

Od 8. května – velká premiéra seriálu Equalizer

V květnu nabídne Prima KRIMI divákům ještě jednu velkou novinku. Seriálový hit Equalizer s Queen Latifah uvede pouhý rok po jeho zahraniční premiéře, a to od 8. května každou sobotu a neděli ve 22:00. Veleúspěšný americký seriál navazuje na stejnojmenný seriál z 80. let a filmovou sérii s Denzelem Washingtonem z let 90. Bývalá agentka CIA (Queen Latifah) si po odchodu do výslužby musí poradit v běžném životě, začít vychovávat dospívající dceru a hlavně najít nový smysl svého života. Ten brzy objeví v pomoci lidem, kteří se jinde nedovolají, a stane se z ní místní samozvaná mstitelka.

Zdroj: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3 TV, ke dni 5. 4. 2022

* Počítáno od 1. 4. 2021 do 31. 3. 2022

Zuzana Schneidewind

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný