21. března 2021 06:00
redakce Prima Living

Přes noc třicítkou: Jennifer Garner se na roli dívenky připravovala velmi svědomitě. Jak?

Milá Jennifer Garner a sympaťák Mark Ruffalo v pohodové komedii, variaci na snímek Velký s Tomem Hanksem, jenže tentokrát v dámském podání. Velký kasovní trhák, vtipný a dojemný v těch správných momentech.

V pondělí od 20:00 na Prima MAX se zase trochu vrátíme do dětství. Nic proti Jennifer Garner, jejíž herecké kvality jsou neodiskutovatelné a která svou roli zahrála s tou správnou mírou uhozenosti a roztomilosti. Jestli bychom ale měli vyzdvihnout výkon jen jednoho herce, tak to bude Mark Ruffalo, na něhož je zkrátka radost pohledět (i když nejste zrovna čerstvá třicítka). Profík každým coulem dokázal snímku vdechnout duši a povýšit ho nad průměr žánru. Civilní herecký výkon, chemie mezi hlavními protagonisty, vtip… Tahle lehce stravitelná porce humoru přijde určitě vhod.

Po nevydařené narozeninové oslavě si třináctiletá Jenna nepřeje nic jiného, než stát se ze dne na den atraktivní třicítkou se svým vlastním životem. Nebýt už závislá na rodičích, kteří ji nechápou, ani terčem posměchu kamarádek, které ji právě na její narozeninové oslavě pěkně vypekly. A co se nestane!

Den po narozeninách se Jenna probudí, ale ne ve své staré ložnici, ale úplně jinde a po boku atraktivního mladého muže. Postupně si Jenna začíná skládá obrázek toho, co se přihodilo – nějakým zázrakem se ocitla v sedmnáct let vzdálené budoucnosti. Píše se rok 2004 a jí je skutečně 30! Má vlastní byt, skvělou práci a přítele. Jenže něco jí, zdá se, chybí – dávný přítel z dob, kdy jí bylo 13, Matt. Začne po něm pátrat a ukáže se, že spolu už léta nemluvili. Navíc, Matt je zasnoubený a plánuje svatbu.

Možná jste o filmu Přes noc třicítkou netušili, že…

  • Přípravu na roli pojala Jennifer Garner svědomitě. Uspořádala hned několik pyžamových párty s třináctiletými holkami a s puberťáky trávila čas i při jiných příležitostech.
  • V roli redaktorky chystá Jennifer Garner vydání časopisu, na jehož obálce je Jennifer Lopez – bývalá snoubenka Bena Afflecka, kterého si Jennifer rok po premiéře snímku vzala za muže.
  • Do hlavní role snímku byly zvažovány Gwyneth Paltrow, Renée Zellweger nebo Hilary Swank.
  • Některé scény Jennifer s Markem Ruffalem byly čistou improvizací.

Režie: Gary Winick Scénář: Josh Goldsmith, Cathy Yuspa Kamera: Don Burgess Hudba: Theodore Shapiro Hrají: Jennifer Garner, Mark Ruffalo, Judy Greer, Andy Serkis, Kathy Baker, Marcia DeBonis, Kiersten Warren, Joe Grifasi, Mary Pat Gleason Rok uvedení: 2004

Komedii Přes noc třicítkou uvidíte v pondělí od 20:00 na Prima MAX.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný