26. listopadu 2015 10:28
Gabriela Gabrielová

Premiérové díly 18. řady Právo a pořádek si posvítí na lékaře a na tmu

Právo a pořádek - upoutávka

Každou neděli se můžete těšit na dva premiérové díly seriálu Právo a pořádek. je to jeden z nejsledovanějších kriminálních seriálů na světě, v němž každá z epizod zachycuje ve dvou rovnocenných částech: policejní vyšetřování zločinu a jeho soudní následky. Ve 20.15 na Prima MAX

Asistovaná sebevražda

Newyorské oddělení vražd vyšetřuje smrt Toma Lupa nalezeného v hotelovém pokoji. Na místo dorazí také bratr oběti, kterým je detektiv Cyrus Lupo. Dříve pracoval na oddělení vražd v týmu Anity Van Burenové.

Detektiv Ed Green nejdříve nechce, aby se Lupo pletl do vyšetřování bratrovy smrti, protože se chystá uzavřít případ jako sebevraždu. Podle pitvy byl Tom Lupo nemocný rakovinou. Vše tedy nasvědčuje tomu, že si smrt přál. Jenže smrtící koktejl si nemohl podat sám.

Právo a pořádek I.

Zdroj:

Vzápětí dojde k další sebevraždě. Detektivové přijdou na to, že David Lingard přezdívaný Doktor smrt, je už měsíc propuštěný na svobodu. Lingard byl odsouzený za provádění asistovaných sebevražd. Ed Green a Cyrus Lupo společně zjistí, že Lingard má alibi. Ale stopa je zavede do hospicu, kde pracuje jeho dcera Mila Hamesová Lingardová. Ta jim poví o investigativním novináři Billu Nolanovi, který se chtěl zúčastnit asistované sebevraždy, aby o tom mohl natočit reportáž…

Právo a pořádek Asistovaná sebevražda3

Zdroj:

Tma

Během výpadku proudu v celém New Yorku přijíždějí detektivové na místo činu vraždy hospodyně Isabel v bytě rodiny Conlanových. Když dorazí hlava rodiny John Conlan, detektivové se dozvídají, že matka a dcera Katie jsou nezvěstné.

Otec se obává únosu. Podezření se potvrdí a případ dostanou na starost detektivové Ed Green a Cyrus Lupo. Únosce se přihlásí pro výkupné a John Conlan ho předá.

Právo a pořádek Tma

Zdroj:

Detektivové pronásledují únosce, který se jim pokouší ujet na kole a následně umírá. S obtížemi pak získají povolení, aby mohli prohledat únoscovu skrýš. Na místě najdou tělo paní Conlanové a šokovanou Katii. Z její výpovědi se dozvídají, že únosců bylo více.

Stopy navíc napovídají, že pachatelé museli dopředu vědět o výpadku proudu a ve svých plánech s tím počítali. Další vyšetřování odhaluje podvod s energiemi…

Gabriela Gabrielová

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný