31. října 2019 15:21

Premiéra na KRIMI: Drsná Harry je ostrá nástupkyně Jessicy Fletcherové

Kde jsou ty časy, kdy záhadné vraždy dokázala vyřešit brilantní postarší dáma Jessica Fletcherové v seriálu To je vražda, napsala. Další briskní a o dost méně upejpavou starší hrdinku předvede Prima KRIMI v seriálu Drsná Harry. Postarší právnička Harriet si nebere servítky. Drsnou Harry uvidíte již od 4. 11. každý den ve 13.15.

Když poněkud nepříjemnou právničku vyrazí na hodinu z jejího teplého místečka, musí si najít novou práci. Usídlí se v opuštěném obuvnickém obchodě, kde si otevře novou kancelář. Její praktický přístup k právu zaujme mladého schopného právníka, vysokoškolského studenta, který potřebuje pomoct, i oddanou asistentku. Společně jsou připravení na jakýkoli případ, který Drsné Harry vstoupí do dveří.

Harriet „Harry“ Kornová (Kathy Bates) nevěří, že všechno má svůj důvod. Jenže ono to tak opravdu je. Poněkud nepříjemnou právničku přes patenty vyrazili za nečekaný prohřešek na hodinu z teplého místečka, takže musí začít znovu. Podaří se jí to, když se její svět střetne – a to doslova – s Malcolmem Daviesem (Ami Ameen).

DALŠÍ SERIÁLOVÉ PREMIÉRY NA PRIMA KRIMI SE DOZVÍTE TADY

Nové začátky s Drsnou Harry

Vysokoškolský student s dobrým srdcem nejdříve zoufale potřebuje, aby mu Harriet pomohla před soudem, a následně pro ni začne sám pracovat. Sotva se Harriett usídlí v opuštěném obuvnickém obchodě a otevře si tam novou firmu, mladý právnický zázrak Adam Branch (Nate Corddry) do ní nešťastnou náhodou nabourá v přeplněném BMW. Protože ho zaujme Harrietin praktický přístup k právu, rozhodne se vzít si pauzu od práce v prestižní právnické kanceláři a stává se jejím dalším zaměstnancem. Tito zvláštní spolupracovníci, včetně Harrietiny oddané asistentky Jenny (Brittany Snow), jsou připravení na jakýkoli případ, který Drsné Harry vstoupí do dveří.

Sledujte seriál Drsná Harry každý den od 4. 11. po 13. hodině na Prima KRIMI.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný