8. ledna 2019 12:29

Premiéra mysteriózního seriálu Zločin. V sobotu a v neděli na Prima KRIMI

Kvalitní detektivní příběh, skvělé herecké obsazení. Od 12. ledna nepropásněte na Prima KRIMI premiéru seversky temného amerického seriálu Zločin. Další díl navazuje hned v neděli večer.

Krimiseriál Zločin měl premiéru v roce 2011. Je vám příběh povědomý? Jde o opravdu zdařilou americkou verzi dánského televizního krimi hitu Vražda. Postupně vznikly čtyři série s celkem 44 epizodami.

V pochmurně deštivém Seattlu můžete řešit s detektivy případ děsivé vraždy, zamotaný do lží, omylů a plný zvratů. Hlavní otázka zní: Kdo zabil Rosie Larsenovou?

Podívejte se na televizní upoutávku:

V kufru potopeného auta se našlo tělo sedmnáctileté Rosie. Jak se tam dostalo? Kdo ji zabil a jaký měl motiv? Po stopě vraha se vydává zkušená policejní vyšetřovatelka Sarah Lindenová (Mireille Enos), která má zálibu v huňatých svetrech a spoustu vlastních problémů v osobním životě. S vyšetřováním jí pomáhá její nový kolega Stephen Holder (Joel Kinnaman), jenž byl zrovna převelen z oddělení narkotik.

Holderův nekompromisní přístup, pochybná minulost a hrubý vzhled neudělají na Sarah nijak zvlášť dobrý dojem. Proto zpočátku není moc ochotná s Holderem spolupracovat, příliš mu nevěří. Ale s každou další odhalenou stopou vychází najevo, že případ je tak komplikovaný, že stejně nemá na vybranou. Vyšetřování se proplétá s rodinnou tragédií zdrcených Larsenových a podezřelých je hned několik. Stopa vede až na nejvyšší místa městské politické scény. Postupně je jasné, že k ničemu z toho, co Sarah Lindenová a Stephen Holder odhalí, nedošlo jen náhodou. Každý má nějaké pečlivě střežené tajemství. A i když si myslí, že minulost hodil za hlavu, opak je pravdou!

Vyšetřování se proplétá s rodinnou tragédií zdrcených Larsenových a stopa vede až na nejvyšší místa. Nic není náhoda. Každý ukrývá nějaké tajemství minulosti.

Krimiseriál Zločin sledujte v sobotu od 22.35 a v neděli večer od 22.05 na Prima KRIMI

Tohle by vás o seriálu mohlo bavit:

Režie: Ed Bianchi, Agnieszka Holland, Patty Jenkins, Gwyneth Horder-Payton, Jennifer Getzinger, Phil Abraham, Daniel Attias, Nicole Kassell, Keith Gordon, Brad Anderson

Scénář: Veena Sud, Dawn Prestwich, Nicole Yorkin, Soo Hugh, Nic Pizzolatto, Aaron Zelman

Kamera: Peter Wunstorf, Gregory Middleton, Brian Johnson

Hudba: Frans Bak

Hrají: Mireille Enos, Joel Kinnaman, Billy Campbell, Liam James, Michelle Forbes, Brent Sexton, Kristin Lehman, Eric Ladin, Jamie Anne Allman, Evan Bird, Seth Isaac Johnson, Tom Butler, Annie Corley, Gregg Henry, Brendan Sexton III, Amy Seimetz, Garry Chalk, Katie Findlay

Zuzana Schneidewind

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný