17. dubna 2018 22:00

Představitelka Castla na zabití ukázala sestru. Takhle vypadá a má slavné jméno!

To, že má Stana Katic, představitelka vyšetřovatelky Kate Beckettové, bratra, to víme. O sestře ví ale pouze skalní fanoušci. Jak vypadá další sourozenec slavné herečky z Castla na zabití?

Krásná herečka Stanu Katic znáte jako herečku ze seriálu Castle na zabití, který vysíláme na Prima KRIMI. Stana je nádherná žena, jež miluje cestování a kromě natáčení seriálů se věnuje i ekologii.

Veřejnost ji ale samozřejmě zná jako drsnou vyšetřovatelku Kate Beckettovou, která v první sérii úspěšného seriálu dostane na starost nedisciplinovaného spisovatele Richarda Castla. Jejich vztah připomíná zpočátku kočku a myš, později se mezi ně vnutí velká a fatální láska ohrožená drsnými kriminálními činy, ale i kariérním postupem. Sledovat vztah policistky a spisovatele, který by se za ta léta už mohl vydávat také za policistu, je hodně napínavé.

TALENTOVANÁ STANA KATIC Z CASTLA NA ZABITÍ SNÍ V NĚKOLIKERÝCH JAZYCÍCH. VÍCE SI PŘEČTĚTE TADY

Stana Katic odhalila sestru

Stana Katic je o svém soukromí skoupá na slovo, jediné informace o soukromí najdete na jejím instagramu, kam často postuje svoje srdeční záležitosti jako jsou třeba lidi, které miluje (najdete mezi ně umělce a vědce), ale i ty, s kterými sdílí život. Nedávno se tak pochlubila svým manželem, kterého si vzala v Evropě.

STANA KATIC Z CASTLA NA ZABITÍ UKÁZALA MANŽELA. JAK SE POZNALI? MŮŽE ZA TO JEJÍ BRATR

A právě v jejím manželství hraje zásadní roli i její bratr, který oba dva manžele kdysi seznámil. O tom, že má Stana Katic i sestru věděl málokdo. Stana se ale na Instagramu pochlubila s fotkou z dětství. Sestra slavné herečky si říká Gigi, což je poslední dobou cool jméno podle jedné z nejznámějších topmodelek Gigi Hadid. A máme pro vás fotografii, jak vypadá Gigi dnes.

Sledujte Castla na zabití na Prima KRIMI každý pátek, sobotu a neděli ve 20.15!

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný