10. prosince 2017 16:00

Pokračování Hamleta? Nic není nemožné

Jak udělat pokračování divadelní hry, na jejímž konci všichni zemřou? Sledujte v pondělí ve 22.30 na Prima MAX!

Středoškolský učitel a amatérský herec Dan je nešťastný. Jeho práce rozhodně nepřináší přehršle finančních prostředků a doma to nemálo skřípe. Ani mimo domov to není lepší. Jeho poslední hru místní strhali a akutně mu hrozí vyhazov…

Hlad je však nejlepší kuchař a v akutní krizi Dana napadne pro své studenty vytvořit a nazkoušet pokračování Shakespearova Hamleta!Co následuje, je crazy komedie, kterou ocení nejenom znalci renesanční literatury, ale také milovníci britských ujetostí a znalci South Parku.

Kvality napoví už skutečnost, že v hlavní roli se představí Steve Coogan, britský komik slavný pro svůj suchý humor z filmů jako Nonstop party, Kafe a cigára, Tristram Shandy nebo Jednotka příliš rychlého nasazení (a mnoha, mnoha dalších).

Neméně důležitý je však i děj filmu, na němž se podílela Pam Brady, scenáristka, která získala ostruhy na seriálu South Park. Právě podobně nonsenciální je i Hamlet na kvadrát. Protože kombinovat Shakespearův pološílený kult se stroji času, kung-fu a dalšími proprietami se jednoduše jen tak nevidí!

Komedie zaláskovaná do amatérského divadla, která vás jako bonus nenásilně naučí, co všechno vlastně původní Hamlet obsahoval a proč to bylo cool, začíná v pondělí ve 22.30 na Prima MAX!

Režie: Andrew Fleming Scénář: Andrew Fleming, Pam Brady Kamera: Alexander Gruszynski Hudba: Ralph Sall Hrají: Steve Coogan, Catherine Keener, Joseph Julian Soria, Skylar Astin, Phoebe Strole, Melonie Diaz, Marshall Bell, David Arquette, Elisabeth Shue, Amy Poehler, Marco Rodríguez Rok uvedení: 2008

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný