9. července 2018 12:04
redakce Prima Living

Podezření pana Whichera se tentokrát týká Vraždy v Andělské uličce

Druhý díl britského kriminálního seriálu zavede soukromého vyšetřovatele pana Whichera až na pokraj šílenství. Ze svěrací kazajky, do které ho nedobrovolně zašněrují, bude muset utíkat s vypětím všech sil. Prima MAX si pusťte ve středu v 18.05.

Příběh začíná v zapadlém hostinci kdesi v Londýně, kde se bývalý policista pan Whicher, setkává se zoufalou ženou jménem Susan Spencerová hledající svou šestnáctiletou neteř Mary. Pan Whicher si vyslechne její příběh a slíbí jí pomoc. Netuší, že se tím dostane do konfliktu s mocnými a bohatými lidmi a také s bývalými kolegy policisty.

Když se na ně totiž obrátí o pomoc, setkává se s všeobecnou neochotou. Jediný, kdo nakonec souhlasí se spoluprací, je inspektor George Lock. Brzy nato dostává Whicher vzkaz: v Andělské uličce došlo k napadení mladé ženy. Jak se ukáže, byla to skutečně Mary, ale zachránit se ji už nepodařilo. Vyjde najevo, že krátce před smrtí Mary porodila chlapce v církevním útulku, který vede reverend Marlow. Whicher se dozvídá, že Mary nedlouho po porodu odešla na schůzku s otcem dítěte – Stephanem Gannem, ale už se nevrátila.

Věděli jste o filmu Podezření pana Whichera, že...

Kriminální příběhy nesoucí název Podezření pana Whichera jsou celkem čtyři. Série začíná případem Vraždy v domě na Road Hill, který jediný vycházel ze skutečné vraždy, jež se odehrála v druhé polovině devatenáctého století a v roce 2008 se stala námětem knihy britské autorky Kate Summerscale.

Režie:Christopher Menaul Kamera: Tim Palmer Hudba: Edmund Butt Hrají: Paddy Considine, Olivia Colman, Shaun Dingwall, Tim Pigott-Smith, Mark Bazeley, Alistair Petrie, William Beck, Mark Kempner, William Postlethwaite, Jody Halse Rok uvedení: 2013

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný