30. července 2018 23:00

Patří hlavní hvězdy Sběratelů kostí mezi nejvyšší herce? Kdo vyhrál nad Boreanazem?

Jak jsou na tom vaše milované hvězdy s výškou? Překvapily by vás, kdyby jste zjistili, že nepatří mezi nejvyšší? Máme pro vás malé srovnání napříč seriály. Speciálně se ale zaměříme na hlavní postavy ze seriálu Sběratelé kostí, který můžete vidět na Prima KRIMI od pondělí do pátku ve 21.00.

Výška samozřejmě u hereckého talentu nerozhoduje, ale někdy to televizní fanoušky zkrátka zajímá: Jak vysoké jsou jejich oblíbené postavy, které vídají prakticky denně v televizi?

Někdy umí herci a herečky zkrátka překvapit, kolikrát totiž vypadají vyšší, než ve skutečnosti jsou. My vás ale můžeme ujistit, že herečtí představitelé, které vidíte na Prima KRIMI a LOVE, vás výškou rozhodně nepřekvapí, většina z nich je totiž dobře urostlá.

Velikán Castle na zabití a herci z Myšlenek zločince

Stejně jako dva krasavci ze seriálu Myšlenky zločince, které můžete na Prima KRIMI vidět po 22. hodině. Představitel dr. Reida, Matthew Grey Gubler, měří úctyhodných 185 cm a jeho kolega Shemar Moore (Derek Morgan) rovněž.

O dva centrimentry by nad nimi vyčuhoval i představitel Castla na zabití, Nathan Fillion, ten měří dokonce 187 cm, což je ideální výška pro jeho bývalou kolegyni Stanu Katic (Kate Beckettová), jež měří 170 cm.

Průměrnou výškou pro ženy "trpí" i herečka stojící za seriálovým charakterem Maura Isles ze seriálu Rizzoli a Isles. Ta měří o 7 cm méně než její kolegyně a bývalá úspěšná modelka Angie Harmon, kterou znáte jako brunetku Jane Rizzoli. Harmon se se svými 177 cm skvěle uživila svým obličejem a tělem v devadesátých letech, ačkoliv její dospívání mohlo být pro rodiče dost děsivé.

Malá výška není ani případ urostlého Davida Boreanaze (Booth) ani jeho kolegyně Emily Deschanel (Kůstka). Kolik centimetrů měří tito seriáloví oblíbenci?

Kolik centimetrů měří Kůstka a Booth?

Jak je to s přidáváním sedmi kil v televizi, zatím nic nevíme, centimetry na výšku uhádnout u celebrit umíme! Tak schválně, uhodnete kolik měří samotný představitel Boothe?

David Boreanaz je od pohledu urostlý muž. Měří úctyhodných 185 centimetrů a posilovna podle všeho také patří mezi místnosti, které navštěvuje docela často.

Ani jeho kolegyně a hlavní hvězda Sběratelů kostí Emily Deschanel rozhodně nepatří mezi křehké dívky s nohou popelky. Emily měří 175 centimetrů.

T. J. Thyne, představitel seriálového Jacka Hodginse naopak od svého hereckého kolegy ve výšce zaostává o dobrých patnáct centimetrů. Jak se mu natáčí poblíž Kůstky, když má 170 centimetrů, sice nevíme, ale kamerou se dá skrýt spousta věcí.

Určitě si všichni pamatujete na tragicky zesnulou postavu, která patřila pro fanoušky mezi jednu z nejoblíbenějších charakterů Sběratelů kostí, Lance Sweetse. Toho si s radostí zahrál mladičký John Francis Daley. Tento herec rozhodně nepatří mezi nejmenší, měří 183 centimetrů.

Šestačtyřicetiletá herečka a bývalá modelka Tamara Taylor měří pouhých 169 centimetrů, ačkoliv měla v modelingu docela velké úspěchy. Tamara hraje ve Sběratelích kostí Camillu Sorayan.

Dívejte se na Prima LOVE ve 20.15 každé úterý na Sběratele kostí.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný