14. května 2019 22:00

Nová krimi Šerifská hvězda ukáže kriminální podsvětí v kanadských horách a boj o ropu!

Už od 18. května uvidí diváci Prima KRIMI novou sérii Šerifská hvězda, jež vypráví o příběhu kriminálního podsvětí, kde je platební měnou ropa. Vyšetřovatel Jim ve Skalistých horách začíná nový život, a záhy zjistí, že má co dočinění s organizovaným zločinem.

Malé, tiché a idylické městečko Little Big Bear leží v překrásné divoké přírodě majestátních kanadských Skalnatých hor. Vypadá jako ideální místo pro začátek nového života. Ale když se tam policejní detektiv Jim Worth stane šerifem, musí pořádně zabrat, aby ochránil rodinu před nebezpečími organizovaného zločinu. Jistá ropná společnost má vlastní plány a tvrdě je prosazuje. Jenže nikdo netuší, že šerif Jim není tím, kým se zdá na první pohled být. Má za sebou krvavou minulost a je stejně nepředvídatelný jako kriminálníci, proti kterým stojí.

Bývalý britský policejní detektiv Jim Worth (Tim Roth) se přestěhuje s rodinou z Londýna do malého, tichého městečka Little Big Bear. V překrásné divoké přírodě majestátních kanadských Skalnatých hor hledá nový, lepší život. Jenže když se nedaleko otevře nová velká průmyslová zóna, městečko zaplaví dělníci, kteří touží po hazardu, prostitutkách a drogách. Šerif Jim musí pořádně zabrat, aby ochránil nejen vlastní rodinu, ale i sousedy před nebezpečími organizovaného zločinu. Jenže zločinci si to nenechají líbit a vrací úder. Jimovu rodinu zasáhne šokující tragédie a začínají se vynořovat dávná a nečekaně temná tajemství. Rychle vychází najevo, že Jim není ve skutečnosti tím, kým se zdá na první pohled být. Má alter ego, které si říká „Jack“, a trpí alkoholismem; je policistou, jenž pracoval v utajení, s krvavou minulostí a dlouhým seznamem nepřátel; „Jack“ je mnohem nepředvídatelnější, charismatičtější a nesrovnatelně nebezpečnější muž než Jim. A právě se rozhodl brutálně pomstít. Vzrušující, důmyslný a napínavý krimiseriál Šerifská hvězda je zároveň dramatem, thrillerem a černou komedií. Je to dechberoucí podívaná, ve které všechny podvody, pocity viny, zakázaná láska a nezkrotný hněv vedou ke zdrcujícímu konci.

Sledujte nový seriál Šerifská hvězda od 18.5. každou sobotu a neděli v 22.05.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný