20. dubna 2018 22:00

Noc v poušti: Pusťte si hvězdu z Castla na zabití ve filmu!

Už jste někdy viděli film s hvězdou seriálu Castle na zabití? Pokud ne, tak pro vás máme nabídku, která se neodmítá. Stana Katic, jež znáte jako vyšetřovatelku Kate Beckettovou z Castla na zabití, natočila povedený thriller s názvem Noc v poušti. Vy se na něj můžete podívat online.

Stanu Katic znáte jako drsnou vyšetřovatelku Kate Beckettovou, kterou můžete na Prima KRIMI sledovat od pátku do neděle ve 20.15 v Castlovi na zabití. Tento seriál herečce a velké cestovatelce zajistil obrovskou slávu.

Stana Katic ve filmu Noc v poušti

Kromě dokonalého příběhu, který se natáčel v Jordánsku, kde uvidíte i nádherné cizokrajné záběry, se můžete těšit na krásnou herečku Stanu Katic. Hvězda seriálu Castle na zabití napínavý film natáčela ještě během práce na Castlovi na zabití. Ona sama má k východu velmi blízko, její rodina pochází ze Srbska, kam Stana často jezdí. Sama měla v Chorvatsku v jednom rodinném klášteře dokonce v roce 2015 svatbu.

PODÍVEJTE SE NA FILM NOC V POUŠTI ONLINE

Poznejte Stanu Katic lépe:

Žádná hvězda! Stana Katic jezdí metrem jako normální lidi

Stana Katic miluje klasický řízek

Stana Katic sní v několika jazycích. Jak to funguje?

Stana Katic ukázala manžela

O čem je snímek Noc v poušti?

Rachel se dozvěděla o záhadné smrti svého bratra v jordánské poušti. Jako jediná příbuzná musí identifikovat tělo, které jí však nechtějí vydat, protože mají podezření na Davidovu ilegální činnost. Rachel musí zjistit, proč David zemřel a kdo za to nese vinu... Rachel Rozmanová pracuje jako lékařka v Los Angeles. Jednoho dne se dozví, že její bratr David byl nalezen mrtvý v jordánské poušti a Rachel musí identifikovat jeho tělo. Neviděla bratra tři roky. Vždy chtěl být archeologem, ale byl také idealista a lovec pokladů. Hledal náboženské předměty a artefakty. Když Rachel bratra identifikuje, dozví se, že Jordánci jí tělo nevydají, protože mají podezření na to, že David pašoval starožitnosti. Jeho smrt nebyla nehoda. Někdo ho připoutal k volantu, prostřelil mu pneumatiky a ponechal žáru pouště. David se naposledy snažil dovolat muži jménem Charles Du Plessis do Dubaje, který je sběratelem. David si něco vyřezal do ruky, mohl by to být nějaký vzkaz. Rachel netuší, co bratr v Jordánsku dělal, a neví ani, co by mohl znamenat vyřezaný obrázek. Společnost jí dělá Jake Al-Shadi, pracovník amerického velvyslanectví.

V Davidově hotelovém pokoji, který policie uzavřela, někdo byl a očividně něco hledal. Našli tam pozvánku na akci jordánské univerzity. Jde o uctění profesora archeologie Abdula Rahmana al Ahmada. Když ho vyhledají, profesor jim řekne, že David s ním chtěl mluvit, ale na veřejném místě, a proto ho pozval na tuto akci. Nakonec s ním ani nemluvil, protože Davida vyhledala nějaká žena, která mu udělala scénu, a on s ní odešel. Jake chce, aby Rachel odjela domů, ale to ona nemá v úmyslu. Jakovi poví muž z velvyslanectví, Conrad Hanley, že hledají nějaký svitek a Rachel by mohli použít jako návnadu, aby jim ho pomohla najít.

Sledujte Noc v poušti, snímek můžete online sledovat do 1. května.

Akční / Dobrodružný

USA, 2016, 92 min

Režie: Amin Matalqa, Annemarie Jacir

Scénář: Terrel Seltzer

Kamera: Zoran Popovic

Hudba: Austin Wintory

Hrají: Stana Katic, Darby Stanchfield, Glenn Fleshler, Raza Jaffrey, Ronald Guttman, Nadim Sawalha, Alfonso Bassave, Meg Cionni

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný