13. září 2020 06:00
redakce Prima Living

Netvor: Kolik hodin se chystal make-up a kdo rozesmíval krásnou Vanessu Hudgens?

Romantické drama Netvor navazuje na klasiku Kráska a zvíře. V moderním remaku se podíváme na zoubek frajírkovi ze střední, který je zakletý svou ženskou obětí. Do roka a do dne musí najít dívku, která by ho milovala takového, jaký je uvnitř.

V pondělí od 20.00 na Prima MAX uvidíme moderní remake jednoho klasického příběhu. V americkém filmu Netvor můžete potkat samé oblíbené hvězdy, jako je Vanessa Hudgens, která se stane jednou z důležitých žen mladého Kyla. Arogantního týpka Kyla hraje Alex Pettyfer, jehož můžete znát jako striptérského nováčka z úspěšného snímku Bez kalhot. Alex tady sice žádný striptýz nezahraje, ale můžete se těšit na příběh plný poučení.

Krásný Adonis tak jako v díle Oscara Wildea narazí na vlastní ego jako Titanic na ledovec. Zda se potopí, či ne, to už bude na Vanesse Hudgens. V jedné z vedlejších rolí uvidíte i Neila Patricka Harrise, kterého samozřejmě můžete znát hlavně jako seriálového Barneyho ze sitcomu Jak jsem poznal vaši matku.

Ponaučení z Netvora

Sedmnáctiletý Kyle (Alex Pettyfer) je rozmazlený, absolutně povrchní a nevídaně populární a s přehledem vládne svému středoškolskému království. Kyle je přesvědčen o naprosté dokonalosti svého fyzického vzhledu. Za svou poslední oběť si zvolil Kendru (Mary-Kate Olsen) a nepříjemně ji přede všemi ponížil. Dívku však jeho kruté chování nijak nevyvedlo z míry, naopak, rozhodne se, že mu udělí lekci – promění ho v cosi, co je tak ošklivé zvenku, jako je on zevnitř.

Kyle má přesně jeden rok, aby našel někoho, kdo ho bude milovat takového, jaký teď je, anebo se se svým novým já musí smířit už navždy. Jeho jedinou nadějí je tichá spolužačka Lindy (Vanessa Hudgens), které si nikdy předtím nevšiml… Dokáže Lindy, že láska nikdy není ošklivá?

Alex trávil pět hodin s make-upem

Snímek má zvláštní uměleckou atmosféru, která se táhne celým filmem. Tomu se podrobil i vzhled Netvora, tedy postavy Kyla, jenž je přeměný čarodějnicí na „zvíře“. Alex Pettyfer tak prý trávil každé ráno pět hodin s odborníky, již mu na obličej a tělo malovali toho správného Netvora. Alex se prý během těchto nekonečných hodin zabýval posloucháním kapely Police nebo koukáním na filmy.

Vanessa Hudgens si zase pochvalovala svého hereckého kolegu Neila Patricka Harrise, který ji prý celé natáčení stále rozesmíval a často se začal smát i během scén.

Romanci Netvor uvidíte na Prima MAX v pondělí ve 20.00.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný