16. prosince 2015 11:00
Gabriela Gabrielová

Nesnesitelný soudní patolog opět zasahuje. Po svém a bez servítek

Ústnatý soudní patolog Dr. Ludsky bude tentokrát jako obvykle nervózní a rozčilený. Do skandální, na první pohled sexuální výtržnosti se totiž zaplete jeho bývalá manželka a matka dcery Simony!

Na policii žena skončí se svým kamarádem Edou, kterému policisté dají po drobné nehodě na ulici dýchnout a zjistí přítomnost alkoholu v krvi.

Během celé situace si strážci zákona nevhodně utahují z exmanželky Ludského Karin a vystavují ji oplzlým sexuálním narážkám a vtípkům. Všichni včetně samotného Daniela, který se k vyšetřování nehody připlete, se podle všeho domnívají, že k bouračce došlo při sexu v autě. To se pochopitelně ostře nabroušenému patologovi nelíbí a poté, co kamaráda své exmanželky odtáhne na vyšetřovnu, na něj začne hystericky pálit jednu žárlivou otázku za druhou.

Kvůli zvýšenému napětí mezi oběma muži nakonec dojde ke rvačce, která už je u vznětlivého Ludského téměř folklorem. Souboj vyvrcholí krví, modřinami a spoustou vzájemných nadávek. Při následném objasňování tohoto incidentu se patolog ospravedlňuje tím, že chtěl v Edovi schválně vyvolat agresivitu. Co ho k tomu ale vedlo? Proč by si měl někdo nechat dobrovolně a schválně nařezat? Kuje snad Ludsky nějaké prapodivné pikle proti svému sokovi v lásce?

Vedle této události začne Ludsky rozkrývat i další příběh ze svého domovského nemocničního prostředí, který se týká životně důležité transplantace ledviny. Vzhledem k zákazu obchodování s orgány se totiž každé dárcovství musí řádně prošetřit a schválit. Hlavní postavě seriálu se tento konkrétní případ nezdá, a tak si na něj hodlá obzvláště pozorně posvítit. Přijde přitom na okolnosti, které nebohého dárce ledviny téměř složí k zemi! Jeho nevěrná žena totiž měla za orgán svého manžela shrábnout peníze a probendit je s milencem. To ale nic netušící dárce zjistí až po zásahu Dr. Ludského!

Doktor se tak stane jeho hlavním zpovědníkem a důvěrníkem na stejné lodi. Sám se totiž přiznává, že nevěru už kdysi ze strany své exmanželky zažil. Avšak dojde pak nakonec k celé náročné transplantaci? A jak si dárce poradí se svou záletnou manželkou? Jedno je jisté: přes všechny rvačky, facky, napadení a rány všichni opět shledají, že to s nimi občas nesnesitelný Dr. Ludsky myslel dobře.

Partnersky mimořádně vyhrocený čtvrtý díl seriálu Dr. Ludsky s názvem Čistý byznys uvidíte v sobotu ve 20.15 na Prima MAX

Gabriela Gabrielová

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný