4. ledna 2019 13:52
redakce Prima Living

Naprosto dokonalé po letech ožívají i ve filmu

Nebo taky naprosto praštěné, barevné a britské. Postavy bláznivých padesátnic jsou známé hlavně anglickému publiku díky stejnojmennému seriálu, který se na ostrovech vysílal v letech 1992 až 2004. A teď konečně zažívají i filmový debut. Nenechte si ho ujít v pondělí ve 20.00 na Prima MAX.

Edina (Jennifer Saunders) a Patsy (Joanna Lumley) jsou sice již dámy středního věku, ovšem co se šílených nápadů týče a energie, s jakou se do nich vrhají, si nezadají s nejztřeštěnějšími puberťačkami.

Edina je odbornice na styk s veřejností posedlá touhou držet krok s dobou. Její nejlepší kamarádka Patsy je zase módní redaktorka časopisu, jejíž vášní jsou neúměrně mladí muži. Dohromady tvoří nerozlučný pár praštěných kamarádek, kterým ke spokojenosti stačí vagon cigaret, bezedná láhev alkoholu a samozřejmě šatník přetékající značkovými outfity.

Co však jeden nechtěl, na médii ostře sledovaném večírku se tahle dvojka připlete k jedné nezáviděníhodné nehodě. Ve snaze dostat se blíž ke Kate Moss, o které se v kuloárech právě rozkřiklo, že dala padáka své píáristce, nebohou modelku shodí do vod kalné Temže. A zatímco policejní potápěči řeku neúspěšně pročesávají, média mají žně. Na takovém skandálu si pořádně smlsnou všechny mediální domy.

Nebohým „vražedkyním“ nezbývá než prchnout před senzacechtivými novináři pryč z Londýna. A zamíří si to rovnou na slunnou francouzskou Riviéru, kde mají v plánu připojit se k místní smetánce a užívat si života na vysoké noze až na do smrti.

Čekejte smršť absurdních situací, sarkastického humoru, přeplácaných outfitů a herectví přitaženého za vlasy. Ale takové prostě Edina a Pasty jsou – crazy komičky, kterým není cizí žádná šílenost. A jestli se vám to nelíbí, nebude tahle dvojka patrně šálkem vaší čokolády.

Možná jste netušili, že…

  • Seriál Absolutely Fabulous (Naprosto dokonalé) běžel ve Velké Británii v letech 1992 až 2004 a dočkal se celkem 5 sérií. Jeho duchovní matkou je Jennifer Saunders, která se zároveň obsadila do role Ediny.
  • Jennifer Saunders je rovněž zodpovědná za scénář k filmu Naprosto dokonalé.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný