26. listopadu 2015 11:44
Gabriela Gabrielová

Na Hawai vraždí dron. Po tom, kdo ho ovládá, pátrá tým 5-0

Hawaii 5-0 V - upoutávka

Pátá řada oblíbeného kriminálního seriálu z Hawaie každou sobotu ve 21:15

Tým 5-0 vyšetřuje dvojnásobnou vraždu. Turisté Todd Sands a Tracy Powellová přijeli na Havaj na dovolenou, ale někdo je zastřelil.

Použil k tomu vojenskou zbraň. Danny najde telefon jedné z obětí s videem, ze kterého tým zjišťuje, že vraždil bezpilotní vojenský letoun dron. Vraždu tedy mohl spáchat kdokoliv z celého Honolulu.

Steve se snaží zjistit, o jaký typ dronu šlo, jenže jeho kontakty v armádě jenom mlží. Jerry mu nakonec poradí, že by mohlo jít o dron využívaný americkou vládou ke sledování vlastních občanů. Vláda jejich existenci neustále popírá.

Steve a Danny navštíví továrnu na výrobu dronů, kde se dozvídají, že jeden někdo ukradl. Členové týmu 5-0 začnou prověřovat zaměstnance firmy Venpax, kteří mají bezpečnostní prověrku na práci s ukradeným dronem. Ten mezitím zaútočí na turisty na pláži Waikiki, pět jich přitom zabije a dalších devatenáct zraní. Jerry si uvědomí, že dron je sice sofistikované zařízení, ale má spoustu chyb. Tvrdí, že jestli se dostane do vzdálenosti aspoň 80 metrů od ukradeného dronu, dokáže se ho zmocnit…

Gabriela Gabrielová

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný