4. srpna 2019 03:00
redakce Prima Living

Může najít žena štěstí, když nosí XXL?

Má korpulentní žena co nabídnout světu, který propaguje velikost XS až S? Taková je i Američanka Jazmin, která se marně hledá. Mrkněte na ni v pondělí 19. 8. ve 20.00 na Prima MAX.

Jazmin je mladá módní návrhářka, která žije ve světě vychrtlých žen, ale sama rozhodně štíhlá není. Přesto si chce užívat života a najít muže svých snů. Když vyhraje pobyt v luxusních lázních, kde navíc potká krásného doktora, má dojem, že se konečně štěstí usmálo i na ni... I o tom je komedie Lady XXL, která však diváky a hlavně divačky poučuje o tom, že cítit se respektovaně nemusí znamenat nutně to, že zhubnete na kost.

Jazmin s kamarádkou Stacey, která je jen o něco málo štíhlejší, prodávají v obchodním domě oděvy. Jazmin se o módu velice zajímá a sama vytvořila kolekci pro silné dámy, jenže její nadřízený Ramon nechce dovolit, aby ji ukázala nákupčímu.

Jazmin, které se vždy děti pro její tloušťku smály, se naučila bránit díky tomu, že je silnější než ostatní „vyzuny“. K těm patří i její sestřenice Mia, kterou jako dítě nenáviděla, ale teď jsou přítelkyně. A právě Jazmin, Stacey a Mia vyrazí do luxusního lázeňského střediska na krátký pobyt, který Jazmin vyhrála jakožto věrná konzumentka pilulek Metabo Pill.

Stydlivost za své tělo do života nepatří

Nejnadšenější je Mia, která se ihned po příjezdu vysvlékne do plavek a pospíchá k bazénu. Jazmin a Stacey se tam příliš nehrnou: jejich těla se v plavkách vyjímají mnohem hůř. Když se pak – oblečené – vypraví za Miou, ta jim ukáže nádherného muže s dokonalou postavou, který právě plave v bazénu. Když vystoupí ven, všem kolem se zatají dech. A jde přímo k nim! Mia se už těší, jak se s ním seznámí, brzy se ale ukáže, že doktor Tunde Jonathan, který je v lázních na lékařském kongresu, se touží seznámit – s Jazmin. V jeho zemi jsou totiž buclaté ženy mnohem ceněnější než ty „hubené“. Jazmin nevěří svým očím, Mia je očividně zklamaná, a to přestože Tunde přivede své dva kamarády. Ten, který vyjde na ni, ale není nadšený představou, že bude na nigerijském charitativním večírku, kam lékaři dívky pozvou, tančit s tím „párátkem“.

Podívejte se na Lady XXL v pondělí ve 20.00 na Prima MAX.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný