22. června 2017 10:56
Gabriela Gabrielová

Moje tlustá řecká svatba 2 - ještě tlustší a řečtější

Moje tlustá řecká svatba 2 - upoutávka

Po dlouhých čtrnácti letech se opět setkáváme s Toulou, Ianem a kupou jejich osobitých řeckých příbuzných. Fascinující je, že jsou tu skoro všichni a všichni vypadají téměř stejně! To musí být tím zázračným Windexem!

Naši známou řeckou rodinku nacházíme ve stejném složení, jen o pár členů početnější. Hrdinové prvního dílu, Toula a Ian, jsou o několik let starší, lehce prošedivělí a mají dceru. Paris pracuje v rodinné restauraci, připravuje se na vysokou školu a zatímco její rodiče prochází krizí středního věku, ona prochází krizí dospívání.

Pořádný šrumec nastane ve chvíli, kdy rodiče Touly zjistí, že jejich svatba nikdy oficiálně nevstoupila v platnost. Kněz, který je oddával, se zapomněl podepsat na oddací list, takže podle zákona vlastně nejsou svoji. Začíná se připravovat druhá velká řecká svatba, která má mimo jiné za úkol stmelit stávající členy rodiny. Jak se to povede?

Uvidíte v neděli ve 20.15 na Prima MAX!

Možná vás bude zajímat, že...

Producentem a duchovním otcem snímku je podobně jako u jedničky Tom Hanks, který se tu na chvilku mihne i před kamerou - jako vrchní číšník v restauraci.

Pár chybiček se vloudilo...

  • Pokud jste někdy v Řecku byli, asi víte, že při přípitku se neříká OPÁ, ale YIA MAS, což je obdoba našeho „na zdraví“. OPÁ Řekové používají, když tančí.
  • Všimněte si délky Ianových vlasů. V průběhu celého filmu jsou jednou kratší, jednou delší. To asi nebyl dobrý nápad nechat se v půlce natáčení přistřihnout.

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný