20. července 2016 11:54
Gabriela Gabrielová

Mezi přáteli se ocitnete v pondělí věčer

Mezi přáteli - upoutávka

Tři stárnoucí muži, jejich tři mladší ženy a nádherná plachetnice jako místo jejich prázdninového pobytu. „Mezi přáteli“ vás francouzským šarmem okouzlí v pondělí ve 20.15 na Prima Max.

Skvěle obsazená francouzská komedie s prvky dramatu, u které budete možná váhat, zda se smát či se zamýšlet nad hloubkou jednotlivých strastí (či jak lze stihnout obojí). Nakonec ale převáží pocit, že v tak skvělé herecké společnosti je scénáristům a režisérovi dovoleno vše.

Richard, Gilles a Phillippe se přátelí již téměř padesát let a jednou v létě se vydají i s manželkami na nádherné plachetnici na cestu na Korsiku. Ovšem jak už to tak bývá, soužití na palubě není jednoduché a přináší s sebou jistá rizika.

Tím spíš, že každý z párů má své problémy a počasí jim příliš nepřeje. Uprostřed smíchu a utužování přátelství tak vyplavou na povrch také smutky a žárlivost a naši přátelé musí čelit bouři zmítající nejen jejich lodí, ale i osobními životy.

Než skončí plavba, bude se muset každý zamyslet nad svým pohledem na svět a vztahy s druhými. A je otázkou, zda jejich přátelství tuto zkoušku ustojí.

Věděli jste, že...

  • Režisér snímku, dvaapadesátiletý Olivier Baroux je rovněž herec a scénárista ve Francii známý hlavně díky svému filmu Absolutně Scary (2003) a jeho volnému pokračování z roku 2012. Do filmů, k nimž píše scénáře, bývá často obsazován. „Mezi přáteli“ patří k jeho nejnovějším počinům. Do francouzských kin byl snímek uveden v roce 2015.

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný