13. července 2018 08:13
redakce Prima Living

Meryl Streep ujíždí na Divoké řece. Pod hrozbou smrti

No co vám budeme povídat. Odbornice na sjíždění divokých řek Meryl Streep se svou rodinou a dvojicí ozbrojených lupičů na jednom raftu, se kterým musí pod hrozbou smrti manévrovat smrtelným úsekem řeky... Budete napjatí jak struny! V neděli 22. 7. ve 20.00 na Prima MAX!

Hlavní hrdinka Gail, odbornice na rafting, chce víkendovým výletem do hor oslavit synovy narozeniny a dát šanci svému nepříliš spokojenému manželství. Rozhodne se s manželem Tomem a synem Roarkem sjet divokou řeku, ale jejich pohoda bere za své v okamžiku, kdy se setkávají s dvojicí neznámých mužů – Wadem a Terrym, kteří svými vražednými úmysly změní rodinný výlet v životu nebezpečný horor. Tolik stručný obsah filmu.

Co se týče poznámek pod čarou, připravte se na příjemný zálesácký thriller pro celou rodinu (až bude Kevin Bacon po někom střílet, můžete dětem zakrýt oči). Meryl Streep je v nejlepší formě a děsně jí to tu sekne. Ke cti jí slouží i fakt, že většinu vodních scén zvládla sama bez nutnosti použít dvojnici, i když pravda, jednou se málem utopila... viz níže. Příroda je naprosto nádherná, jak už to tak v amerických filmech podobného žánru bývá, a nezmínit okouzlující hudbu Jerryho Goldsmithe – to si taky neodpustíme.

Pokud milujete thrillery typu „sami uprostřed divočiny s psychopaty za zády“, už nemusíte o programu na páteční večer dlouze rozmýšlet.

Prima MAX si zapněte v neděli ve 20.00!

Z natáčení:

  • Na konci jednoho natáčecího dne požádal režisér Meryl Streep, zda by nezahrála ještě jednu scénu. Herečka odmítla s tím, že už toho má vážně dost, ale režisér se nedal. Meryl Streep tedy vlezla na raft ještě jednou, ale neudržela stabilitu a spadla do divoké vody. Hned ji samozřejmě vytáhli, ale rozklepaný režisér se pak zapřísahal, že už ji nikdy nebude do ničeho nutit.
  • Poslední symboly znakové řeči, které Tom pošle své ženě, znamenají: Miluji tě.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný