16. června 2016 22:00
Gabriela Gabrielová

MAXimální komedie: Bláznivá svoboda

Bláznivá svoboda - upoutávka

Laskavý humor „Kutila Tima“ Tima Allena, skvělé herecké obsazení a spousta nečekaných, a o to vtipnějších momentů jsou hlavními lákadly filmu Bláznivá svoboda: V pondělí ve 20.15 na Prima MAX

Poté, co strávil tři roky ve vězení, vrací se Tommy (Tim Allen) zpět k rodině. Tedy nikoliv k vlastní rodině, ale k rodině své sestry (Sigourney Weaver). Ta všechny své blízké nadevše miluje a neváhá kvůli jejich dobru překroutit pravdu v naprostou lež.

Babička si tak myslí, že Tommy nebyl ve vězení, ale ve Francii se snoubenkou. Tommy zase žije v domnění, že jeho dávná láska zemřela (zatímco ona žije v poklidném vztahu s jiným mužem). Vězte, že se „Ripleyová“ z vetřelčí tetralogie alias Viki postará o pěknou řádku absurdních situací!

Do daleko svízelnější situace ale Tommyho dostanou jeho bývalí kumpáni (mezi nimiž vyniká hlavně Gray vtipně ztvárněný Rayem Liottou), kteří se ho snaží neustále přemluvit, aby se s nimi vrátil k nelegálním kšeftům. Tommyho, jenž pod dohledem kurátorky pracuje za mizerné peníze ve fast foodu, sice kariéra za hranicemi zákona neláká, ale se současným stavem spokojený také zrovna není. Jenže jak to udělat?

Stejně jako jeho otec, i Tommy by se rád živil jako malíř pokojů. Když vymaluje byt kurátorce a posléze i „svému“ soudci, zdá se, že se jeho život vrací do zajetých kolejí. Dokonce se na obzoru nenápadně objevuje i plamínek lásky… Jenže jeho bývalí „spolupracovníci“ se Tommyho nehodlají jen tak vzdát!

Odolá Tommy jejich svodům a postaví se za svoji lásku? Nebo se katapultuje rovnou zpátky do vězení? To se dozvíte v komedii Bláznivá svoboda, kterou vysílá Prima MAX v pondělí ve 20.15

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný