28. března 2021 06:00
redakce Prima Living

Matky na tahu: V jakém stavu byla při natáčení krásná Mila Kunis?

Americká komedie Matky na tahu dobyla kina v roce 2016. Film s originálním názvem Bad Moms se stal hitem nejen v USA, ale i v mnoha zemích světa. Třem maminkám, které se snaží být za všech okolností perfektní, už došla trpělivost. Chtějí zpátky svobodu, radost ze života a pořádnou srandu!

V pondělí od 21:45 budou mít na Prima MAX radost všechny upracované matky. Vypadá to, že sympatická Amy (Mila Kunis) má v životě téměř všechno – manželství, skvělé děti, krásný dům a kariéru. Jenže se začíná ukazovat, že nic není zadarmo. Amy je přepracovaná a její muž se vlastně chová spíše jako velké dítě. Dětem dělá Amy první poslední, a to včetně snídaní, zdravých svačinek, odvozů do školy až po bláznivě vypadající domácí úkoly. Taky v práci musí být Amy paní „zodpovědnou“. A pak to přijde, jednoho dne se tenhle kolotoč perfektní maminy sesype jako domeček z karet. Paradoxně nakopne Amy k pořádným změnám on-line nevěra jejího muže Mikea (David Walton).

Můžete se těšit na:

 • Scény, při kterých budete brečet smíchy (hlavně pokud jste žena)!
 • Výborné herečky v hlavních rolích
 • Nezanedbatelný nádech romantiky
 • Pocit ženského souznění (ženy porozumí, muži možná…)

Amy jde svůj žal zapít do baru, kde potkává další dvě totálně zdevastované ženy. Carlu (Kathryn Hahn), která je děsně na chlapy, ale o své dítě se stará perfektně. A Kiki (Kirsten Bell), matku v domácnosti, co se stará o své čtyři děti a manžela. Trojice „holek“, které mívaly ambici být těmi nejlepšími matkami na světě, po několika panácích zjišťuje, že žijí v naprostém stresu a jsou nešťastné. Rozhodnou se, že tohle musí skončit!

Kritika – info – drby

 • Zlí jazykové tvrdí, že prostě nikdo roztomilé herečce Mile Kunis neuvěří, že je ztrhaná matka od dvou dětí, kterou manžel podvádí on-line. Posuďte sami…
 • Přitom Mila Kunis film točila, když byla těhotná.Čekala svoje druhé dítě s manželem Ashtonem Kutcherem.
 • Víte, že Mila Kunis je původem z Ukrajiny a do USA se spolu se svými rodiči přestěhovala, když jí bylo 7 let?
 • Jako protipól ke třem matkám rebelkám Amy, Carle a Kiki tu fungují dokonalé a velmi upjaté matky ze školního výboru Gwendolyn (Christina Applegate), Stacy (Jada Pinkett Smith) a Vicky (Annie Mumolo).
 • Popularita filmu se odrazila i na ekonomických výsledcích. Jednoduchý biják, který vznikl za 20 milionů dolarů, vydělal po celém světě 183 milionů dolarů.
 • I díky tomu si můžeme už tyto Vánoce užít v kinech pokračování filmu s názvem Matky na tahu o Vánocích (2017).
 • Příběh filmu se odehrává v Chicagu, ale filmovalo se v New Orleans.
 • Těšte se na závěrečné titulky. Uvidíte zde hlavní hvězdy filmu, které natočily emotivní rozhovory s vlastními matkami!

Matky na tahu (USA, 2016)

Režie: Jon Lucas, Scott Moore

Scénář: Jon Lucas, Scott Moore

Hrají: Mila Kunis, Kathryn Hahn, Kristen Bell, Christina Applegate, Jada Pinkett Smith, Annie Mumolo, Oona Laurence, Emjay Anthony, David Walton, Clark Duke, Jay Hernandez, Eugenia Kuzmina, Jay Jablonski, Chris Angerdina, Wanda Sykes, Megan Ferguson, Lilly Singh.

Komedii Matky na tahu uvidíte v pondělí od 21:45 na Prima MAX!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný