9. listopadu 2018 11:19
redakce Prima Living

Láska, svatba, manželství. Nebo spíš Nevěra, rozchod, single život?

Milý příběh a milí herci rovná se milá podívaná. Mandy Moore je pořád kočka a Jane Seymour dodává hereckému obsazení potřebné grády. Pokud při pondělku zatoužíte po nenáročné podívané, u které budete moci na 89 minut nerušeně vypnout, pusťte si ve 20.00 Primu MAX.

Ava (Mandy Moore) je manželská poradkyně žijící v domnění, že manželství jejích rodičů je ideálním svazkem, snem všech sezdaných mužů a žen. Inspirována příkladem své matky a otce se sama před nedávnem vdala a s mladší sestrou Shelby nyní chystají velkou oslavu třicátého výročí svatby rodičů.

To ale ještě nebohá Ava netuší, že ne vše je ve skutečnosti tak, jak se na první pohled zdá. Jednoho dne se v její poradně objeví její vlastní rozhádaní rodiče a šokovaná dcera se od matky dozvídá, že otec měl před pětadvaceti lety milostný poměr a ona se kvůli tomu hodlá nyní rozvést.

Ava si umane, že to tak nenechá a manželství rodičů za každou cenu zachrání. Situace se poněkud vyhrotí, když matka vyhodí otce z domu a Ava mu nabídne bydlení u sebe, což se nesetká s plným pochopením jejího manžela Charlieho.

Odborník z manželské poradny, do které se Avě podaří rodiče dostrkat, navrhne oběma terapii. Ta ale vyžaduje dlouhý čas a ten Ava nemá. Termín oslavy kulatého výročí se blíží a spolubydlení otce nedělá jejímu vlastní manželství taky dvakrát dobře. Všechny její plány, jak rodiče usmířit, ovšem končí katastrofou, a tak nakonec podlehne a souhlasí, aby její sestra vzala matku na seznamovací večírek nezadaných…

Je dobré vědět, do čeho jdete. Stačí si ale přečíst název a mrknout na obsazení a už by vám to mělo být jasné. Romantickou komedii v sobě tenhle snímek nezapře. Všichni jsou tu usměvaví, milí a žijí v přepychových domech; zkrátka jak to tak v komediích podobného ražení bývá. Výborná je Jane Seymour i James Brolin, kteří k sobě jako pár neskutečně pasují. A na Mandy Moore se zase moc příjemně kouká.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný